فهرست
راجرز: نگران رفتارهای بالوتلی نیستم
راجرز: نگران رفتارهای بالوتلی نیستم

راجرز: نگران رفتارهای بالوتلی نیستم

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، اعلام کرد که این باشگاه آماده است تا ریسک به خدمت گرفتن ماریو بالوتلی را بپذیرد.

این مهاجم دردسرساز ایتالیایی امروز راهی انگلیس شد تا بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی لیورپول، با انتقالی 20 میلیون یورویی راهی آنفیلد شود.

راجرز هرچند ترجیح داد به طور قطعی در مورد این انتقال صحبت نکند اما تایید کرد که باشگاه لیورپول آماده است تا روی این بازیکن قمار کند.

او به خبرنگاران گفت:\" باید بگویم تا زمانی که بازیکن قراردادش را امضا نکرده، نمی توانم در مورد این انتقال صحبت کنم. ماهمیشه از این صحبت می کردیم که به دنبال یک مهاجم جدید هستیم. اگر بتوانیم یک مهاجم جدید بخریم، این کار را می کنیم. گاهی اوقات باید ریسک کنید و زمان های زیادی اتفاق می افتد که ریسک تان جواب می دهد. تعداد بازیکنانی که ما می توانستیم از بین آنها انتخاب کنیم، زیاد نبود؛ به همین خاطر پیدا کردن یک بازیکن جدید آسان نبود. اما کارهای زیادی می توانیم انجام بدهیم.\"

راجرز همچنین تاکید کرد که نگران رفتارهای بالوتلی نیست و معتقد است که او می تواند در آنفیلد پیشرفت کند:\" ما در مورد هریک از اعضای باشگاه، یک تعهدنامه رفتاری داریم. این همه اعضای باشگاه را شامل می شود و فقط مربوط به یک نفر نیست. من نشان داده ام تا زمانی که یک بازیکن بخواهد یاد بگیرد، فرصت پیشرفت به او داده می شود.\"

     
آی اسپورت
2014-08-22 20:39:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر