فهرست
مورینیو: پتر چک از شرایطش راضی نیست
مورینیو: پتر چک از شرایطش راضی نیست

مورینیو: پتر چک از شرایطش راضی نیست

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، تایید کرد که پتر چک، دروازه بان باتجربه تیمش، به دلیل از دست دادن جایگاهش در ترکیب اصلی این تیم، ناراضی است.

چک بعد از 10 فصل حضور ثابت در ترکیب اصلی آبی ها، این فصل با حضور تیبو کورتوا در این باشگاه، نیمکت نشین شد و آقای خاص تایید کرد که این دروازه بان باتجربه، از این وضعیت راضی نیست.

او به خبرنگاران گفت:\" او یک حرفه ای تمام عیار است و همیشه به سختی کار می کند. او مانند همیشه در خدمت تیم است.اما فکر نمی کنم او کاملا راضی باشد؛ مانند همه آنهایی که نیمکت نشین هستند. آنها احساس می کنند که یک نفر دیگر جلوتر از آنها بازی می کند.  با توجه به اینکه در آگوست تنها یک بازی در هفته انجام می شود، بعضی ها بازی نمی کنند اما رفتار پتر فوق العاده است و این خیلی مهم است.\"

گفته می شود چلسی قصد دارد چک را به موناکو یا پاری سن ژرمن قرض بدهد اما مورینیو تاکید کرد که راه حل نهایی با مشورت با خود این بازیکن گرفته خواهد شد.

\" ما باید در مورد بازیکنان فکر کنیم. بازیکنان شایسته احترام هستند و شایسته این هستند که در فعالیت های باشگاه دخیل باشند. اما در نهایت،این باشگاه است که مهمترین موضوع است.  در فوتبال مهمترین موضوع باشگاه است. هر تصمیمی بخواهیم بگیریم، اول باید به باشگاه فکر کنیم. اگر تصمیمی بتوانیم بگیریم که به سود باشگاه، تیم و بازیکنان باشد، این شرایط عالی است.\"

مورینیو همچنین بار دیگر تاکید کرد که خرید دیگری در بازار نقل و انتقالات نخواهند داشت:\" ما آنچه نیاز داشتیم را در یک مقطع کوتاه خریدیم و این یک رکورد برای ما بود. ما خوشحال می شدیم که بازار نقل و انتقالات به جای پایان آگوست، در پایان ماه جولای بسته می شد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-22 21:12:30
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۸
چک از چلسی نمیره،وقتی قرارداد کورتوا رو تمدید کردن میدنش قرضی و چک دوباره دروازه بان اول میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر