فهرست
بایرن مونیخ 2-1 وولفسبورگ؛ شروع نه چندان قهرمانانه
بایرن مونیخ 2-1 وولفسبورگ؛ شروع نه چندان قهرمانانه

بایرن مونیخ 2-1 وولفسبورگ؛ شروع نه چندان قهرمانانه

آی اسپورت- بایرن مونیخ در اولین دیدار از فصل جدید بوندس لیگا، موفق شد با نتیجه 2-1 وولفسبورگ را شکست بدهد.

بایرن در این دیدار چند بازیکن اصلی اش را در اختیار نداشت اما در نهایت توانست با گل های توماس مولر و آؤین روبن به پیروزی برسدو تک گل ایویکا اولیچ هم نتوانست مانع پیروزی آنها شود.

به گزارش کانون هواداران بایرن در ایران، بایرنی ها در ابتدای بازی سعی کردند مالکیت توپ را در اختیار داشته باشند و چند موقعیت روی دروازه حریف خلق کردند اما لواندووسکی و دیگر مهاجمان این تیم نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند، جدی ترین موقعیت باوارایی ها تا حدود دقیقه 30 موقعیت گلزنی جدی رابرت لوادووسکی بود.

در ادامه کار بازی کمی متعادل تر شد و ولفسبورگ نیز حملاتی را ترتیب داد، اما در دقیقه 37 آرین روبن روی یک حرکت انفرادی بسیار خوب از گوشه سمت راست محوطه جریمه حریف، با ارسالی زمینی توماس مولر را در آستانه دروازه صاحب موقعیتی بسیار مناسب کرد و مولر اولین گل فصل جدید بوندسلیگا را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن گل اول بازی ولفسبورگ بیشتر جلو کشید و شاگردان گواردیولا بر خلاف همیشه میل زیادی به حفظ توپ و داشتن مالکیت توپ نداشتند، در بین حملات ولفسبورگ، بایرنی ها چندین بار این فرصت را داشتند که در ضد حمله باز هم گلزنی کنند؛ اما بازی در نیمه اول با همان تک گل مولر به پایان رسید.

بایرن نیمه دوم را هم مانند نیمه اول بسیار خوب آغاز کرد و تنها پس از دو دقیقه از آغاز بازی باز هم به گل رسید. این بار نوبت خود روبن بود که گلزنی کند. ستاره هلندی باوارایی ها با توپ ربایی بسیار هوشمندانه خود مولر را صاحب توپ کرد و مولر به لواندووسکی پاس داد و رابرت مثلث هجومی بایرن را تکمیل کرد؛ روبن روی پاس لواندووسکی توانست به زیبایی تمام و با یک حرکت تیمی فوق العاده گل دوم بایرن را به ثمر برساند.

بعد از به ثمر رسیدن گل دوم ولفسبورگ اما اصلا دست و پا بسته نشان نداد، در دقیقه 52 و در حالی که مانوئل نویر کمی از خط دروازه جلو تر بود، ایویکا اولیچ به خوبی از این فرصت استفاده کرد و دروازه تیم سابق خود را باز کرد تا اختلاف گل به حداقل برسد.

ولفسبورگ در ادامه بیشتر جلو کشید و بایرنی ها بیشتر به کارهای دفاعی پرداختند، اولین تعویض بایرن ورود شکیری به جای گوتزه ای بود که چیزی از خود نشان نداد.

جدی ترین موقعیت ولفسبورگ در نیمه دوم ضربه جونیر مالاندا به تیر دروازه بود و در ادامه توپ به شکل بسیار عجیبی تبدیل به گل نشد.

در ادامه بازی این سباستین روده بود که با ورودش به زمین همه چیز را تغییر داد و بسیار خوب کار کرد. روده چند دقیقه پس از ورودش به زمین یک گل نیز زد که داور آن را مردود اعلام کرد، در حالی که به نظر می رسد گل سالم بوده است.

بایرنی ها در ادامه فرصت های دیگری نیز داشتند، از جمله شوت آرین روبن به تیر دروازه و موقعیت های بسیار مناسبی که شکیری و مولر از دست دادند؛ آخرین تعویض گواردیولا نیز ورود هویبرگ به جای گادینیو بود. اما این تعویض ها تغییری در نتیجه بازی نداد و بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان رسید.


ترکیب دو تیم:

بایرن: نویر؛ باداشتوبر، دانته، آلابا؛ روبن، گودینو، لام؛ برنات، لواندوفسکی، گوتزه

وولفسبورگ: گرون؛ یونگ، نالدو، نوچه، روریگز، گویلاووگوی، گوستاوو، ویرینا، هانت، دی بروین،؛ اولیچ

گزارش زنده:

دقیقه 1- بازی با ده دقیقه تاخیر شروع شد !

دقیقه 7- روی یک کرنر خطرناک، وولفسبورگ صاحب موقعیت بود که نویر توپ رو به خوبی مشت کرد !

دقیقه 16- اشتباه مرگبار نویر نزدیک بود کار دست بایرن بده ! دروازه بان آلمانی توپ رو به اشتباه در اختیار ویرینا قرار داد ولی سانتر مدافع وولفسبورگ برای اولیچ، با دفاع خوب دانته مواجه شد

آمار- وولفسبورگ تا به حال موفق به پیروزی در آلیانز آرنا نشده است. در 20 بازی اخیر، یک تساوی و 19 باخت سهم سبزپوشان بوده است

دقیقه 22- مولر بسیار خودخواهانه عمل کر د!یک پاس بسیار عالی از سوی لواندوفسکی برای مولر ارسال شد و لی هافبک آلمانی، در حالی که می‌توانست برای دیگر هم تیمی هایش موقعیت بسازد، با خودخواهی تمام توپ رو خراب کرد !

دقیقه 26- سوپر واکنش دروازه بان وولفسبورگ !! توپ ارسالی برای مولر توسط دروازه بان دفع شد و در ضربه ی ریباند، لواندوفسکی در شرایطی که موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، موقعیت بسیار خوب را به دستان دروازه بان کوبید.

دقیقه 37- گگگگل برای بایرن !! روی حرکت عالی روبن از سمت راست و سانتر خوب او، توماس مولر صاحب توپ شد و موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

دقیقه 45- پایان نیمه اول با پیروزی 1-0 بایرن. توماس مولر تک گل بایرن رو به ثمر رسوند و موقعیت‌های دیگری نیز از دست داد.


\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14087337381.jpg\"


دقیقه 47-
گگگگل برای بایرن!  آرین روبن با یک ضربه داخل پای زیبا، گل دوم بایرن رو به ثمر رسوند

دقیقه 52- یک گل زیرطاقی زیبا از اولیچ !! مهاجم سابق بایرن، با عبور از برنات، یک شوت زیبا به سمت دروازه روانه کرد و اختلاف رو به حداقل رسوند.

دقیقه 62- موقعیت گل عاالی برای وولفسبورگ ! دی بروین می‌توانست به راحتی دروازه نویر را باز کند ولی سماجت برنات باعث شد تا هافبک بلژیکی نتواند گل تساوی را به ثمر برساند.

آمار-  گل اولیچ به بایرن، دومین گل وولفسبورگ در 6 حضور اخیرش در آلیانز آرنا بود.

دقیقه 79- یک موقعیت باورنکردنی برای وولفسبورگ از دست رفت !  روی سانتر آرنولد و ضربه مهاجم وولفسبورگ، توپ به زیرطاق دروازه برخورد کرد و مالاندا مقابل دروازه خالی قرار گرفت که توپ رو با اختلاف به بیرون زد !!

دقیقه 83- کااالییاری !! یک ضربه ی سر دیدنی توسط این بازیکن از بین دانته و لام، دروازه بایرن رو به شدت تهدید کرد که البته توپ با کمی اختلاف به بیرون رفت.
 دقیقه 90- پایان بازی با نتیجه 2-1 به نفع بایرن ! باواریایی ها خوش شانس بودند که بازی به تساوی کشیده نشد !

     
آی اسپورت
2014-08-23 01:29:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر