فهرست
پیگرینی: لیورپولی ها غیبت سوارس را احساس خواهند کرد
پیگرینی: لیورپولی ها غیبت سوارس را احساس خواهند کرد

پیگرینی: لیورپولی ها غیبت سوارس را احساس خواهند کرد

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است که لیورپولی ها همیشه غیبت لوئیس سوارس را احساس خواهند کرد اما ماریو بالوتلی را خرید خیلی خوبی برای قرمزها می داند.

سوارس در این تابستان با انتقالی 88 میلیون یورویی راهی بارسا شد و باشگاه مرسی سادی برای پر کردن خالی او، در حال به خدمت گرفتن ماریو بالوتلی است. اگرچه پیگرینی سوپرماریو را خریدی خوب می داند اما معتقد است در فصل پیش رو، جای خالی سوارس در آنفیلد احساس خواهد شد.

او به خبرنگاران گفت:\" من از انتقال بالوتلی به لیورپول متعجب نشدم زیرا فکر می کنم او بازیکن بسیار خوبی است. او از منچسترسیتی به ایتالیا رفت اما فکر می کنم او می تواند هرجایی که بخواهد بازی کند.  البته لیورپولی ها همیشه غیبت سوارس را احساس خواهند کرد زیرا او بازیکن بسیار مهمی است اما آنها بازیکنان مهم زیادی به خدمت گرفتند و همچنان تیم بسیار قدرتمندی هستند. امیدواریم بتوانیم در مقابل آنها، سه امتیاز دیدار خانگی را بگیریم.\"

سیتی در هفته دوم فصل جدید، میزبان لیورپول خواهد بود و پیگرینی تاکید کرد که در باد قهرمانی فصل قبل نمی خوابند:\" ما این فصل را تازه شروع کردیم و فصل قبل هم به پایان رسیده است.  ما دیگر به اتفاقات فصل گذشته فکر نمی کنیم. اکنون بازی های جدیدی در پیش داریم اما بسیار مهم است که در هفته های ابتدایی، در دیدارهای خانگی به پیروزی برسیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-22 23:47:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر