فهرست
افت نسبی ستاره همیشه آماده تیم
افت نسبی ستاره همیشه آماده تیم

افت نسبی ستاره همیشه آماده تیم

آی اسپورت - وحید امیری همیشه آنقدر خوب و مؤثر بازی می‌کند که تعریف نکردن از او بعد از هر مسابقه کار سختی است. معمولاً مربیان رقیب هم لب به تمجید از ستاره ملی‌پوش پرسپولیس می‌گشایند و مثل کارشناسان تلویزیونی می‌گویند داشتن بازیکنی مثل وحید امیری آرزوی هر مربی است. بازیکنی که بیشتر از همه می‌دود، بیشتر از همه می‌جنگد و به همان اندازه در پیش بردن توپ و ساختن موقعیت هم تأثیرگذار است و درست عمل می‌کند.

امیری که این فصل مجبور شده از پست خودش در هافبک چپ فاصله بگیرد و در نقش مهاجم عمل کند در غالب مواقع از دروازه حریفان دور است و همواره از عقب به باکس حریف اضافه می‌شود و زیاد در موقعیت گل قرار نمی‌گیرد اما در دو بازی اخیر تیمش چند بار در موقعیت گلزنی قرار گرفته و این شانس‌های طلایی را از دست داده است. بعد از بازی سیرجان گفته شد افت نسبی او در آن مسابقه به خاطر ضربه‌ای بوده که پایش خورده و شکل بازی ا را تحت تأثیر قرار داده اما در بازی با سایپا هم این بازیکن همان ستاره همیشگی نبود.

حالا کادر فنی پرسپولیس با وجود شرایط خوبی که تیم پیدا کرده و ارامش نسبی که رد آن قرار دارد نگران شرایط فنی یکی از مهم‌ترین ستاره‌های تیم است. بازیکنی که همیشه در بالاترین سطح بازی کرده و حتی اگر کمی افت کند این مسأله به چشم می‌اید و نگران کننده می‌شود. البته امیری در دیدار با سایپا بد کار نکرد اما کنار هم قارر ادن صحنه‌های بازی او نشان می‌دهد این بازیکن در فرم ایده آلش به سر نمی‌برد و این می‌تواند شرایط تیم را در فاز حمله به هم بریزد.

۶    
آی اسپورت
2021-03-03 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر