فهرست
فن خال: فن پرسی این هفته در ترکیب اصلی خواهد بود
فن خال: فن پرسی این هفته در ترکیب اصلی خواهد بود

فن خال: فن پرسی این هفته در ترکیب اصلی خواهد بود

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد رابین فن پرسی، مهاجم تیمش، می تواند در دیدار این هفته مقابل ساندرلند، شیاطین سرخ را همراهی کند اما آندر ارره را و مارکوس روخو، شرایط بازی کردن را ندارند.

فن پرسی به دلیل عدم آمادگی، اولین دیدار این فصل شیاطین سرخ مقابل سوانسی را از دست داد اما ارره را که در اولین دیدار فصل در ترکیب اصلی قرار داشت، مصدوم است و مارکوس روخو که به تازگی به منچستریونایتد پیوست، در دیدار پیش رو حضور نخواهند داشت. روخو هنوز اجازه کار دریافت نکرده است. جسه لینگارد، مروان فلینی و مایکل کریک، هم به دلیل آسیب دیدگی حضور نخواهند داشت.

فن خال به ام یو تی وی گفت:\" رابین آماده بازی است و این بسیار به سود تیم است. بسیار خوشحالم که او می تواند بازی کند. روی کاغذ، زوج رونی- فن پرسی می توانند زوج فوق العاده ای باشند. آنها می توانند گل های زیادی به ثمر برسانند و امیدوارم بتوانند این را نشان بدهند.

اما ما چهار هافبک مصدوم داریم؛؛ کریک از هفته ابتدایی و حالا ارره را، لینگارد و فلینی. ما در خط میانی در مضیقه هستیم.  ما هفته گذشته 9 مصدوم داشتیم و این هفته 7 تا. این تعداد خیلی زیاد است. فکر می کنم هیچ وقت در تیم هایم این تعداد مصدوم نداشتم. فکر می کنم این اولین بار است اما باید با این شرایط کنار بیاییم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-23 00:09:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر