فهرست
نگاهی به عملکرد سرخپوشان در 4هفته ابتدایی ادوار لیگ
نگاهی به عملکرد سرخپوشان در 4هفته ابتدایی ادوار لیگ

نگاهی به عملکرد سرخپوشان در 4هفته ابتدایی ادوار لیگ

آی اسپورت- باخت دو بریک پرسپولیس برابر ملوان، قرمزها را در جدول 4 امتیازی کرد. با 3گل زده و 5 گل خورده. آنها حالا در کنار راه آهن ،در جدول یازدهم هستند.  هرچند که هنوز برای نتیجه گیری زود است و حتی یک برد می تواند این تیم را تا مقام ششم بالا بکشد اما ما در زیر عملکرد سرخپوشان در چهار هفته ابتدایی همه ی ادوار لیگ را مورد بررسی قرار داده ایم :

لیگ اول 8 امتیاز( 5 گل زده و 4 گل خورده)

لیگ دوم 7 امتیاز(4 گل زده و 3 گل خورده)

لیگ سوم با 9 امتیاز(15 گل زده و 5 گل خورده)

لیگ چهارم 4 امتیاز(4گل زده و 6 گل خورده)

لیگ پنجم 5 امتیاز(4 گل زده و 4 گل خورده)

لیگ ششم 7 امتیاز(7 گل زده و 3 گل خورده)

لیگ هفتم12 امتیاز(10 گل زده و 3 گل خورده)

لیگ هشتم8 امتیاز(8 گل زده و 5 گل خورده)

لیگ نهم 7 امتیاز( 7گل زده و 5 گل خورده)

لیگ دهم 9 امتیاز( 5 گل زده و 3 گل خورده)

لیگ یازدهم 2 امتیاز( 5 گل زده و 7 گل خورده)

لیگ دوازدهم 4 امتیاز( 4 گل زده و 6 گل خورده)

لیگ سیزدهم 7 امتیاز( 3 گل زده و بدون گل خورده)

حالا در لیگ چهاردهم، پرسپولیس با علی دایی 4 امتیاز گرفته ، نتیجه ای که در قیاس با عملکرد همین دایی با این تیم در شروع دوره دهم و سیزدهم لیگ ،کاملا ناامید کننده است.هر چند که هنوز با تیم فاجعه ی استیلی فاصله دارد! اما به لحاظ امتیازی شبیه به پرسپولیس در لیگ چهارم و لیگ دوازدهم است. پرسپولیس در لیگ چهارم با راینر سوبل آلمانی در نهایت در جدول چهارم شد که با توجه به حاشیه ها و مشکلات تیم در آن سال نتیجه ی بدی برای این تیم به حساب نمی آید. همچنین قرمزپوشان در لیگ دوازدهم با مانوئل ژوزه و یحیی هفتم شدند که نقش یحیی در متحول کردن تیم کاملا پررنگ بود.هر چند عملکرد هجومی سرخپوشان در این دو دوره از نظر گلزنی از تیم کنونی دایی بهتر است.

خط دفاع-پرسپولیس در چهار بازی این فصلش 5 گل خورده که هرچند آمار ضعیفی برای خط دفاعی این تیم به حساب می آید، اما نگاه به آمارعملکرد گل های خورده تیم در این سال ها، حکایت از مشکل جدی این تیم در این ناحیه  دارد که به نظر تبدیل به اپیدمی شده است.

خط حمله- 4بازی و 3 گل زده! عملکرد فوق العاده ضعیف برای تیمی که رضا نوروزی و محمد عباس زاده را در خط حمله دارد. اما نکته ی دردناک تر برای هواداران تیم این که از این سه گل، 2گل از روی ضربات شروع مجدد زده شده و یک گل از روی نقطه پنالتی..

به همه ی این  آمار و ارقام فاجعه برای تیمی که نماینده امسال کشورمان در آسیا هم هست ، بازی های کسل کننده و بی نظم را اضافه کنید. بدون فرصت های جدی روی دروازه حریفان..اتفاقی که شبکه سیما را هم مجبور کرده تا تعداد کرنرهای این تیم را موقعیت های گلزنی حساب کند..

محمدحسین نجفی

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-23 00:42:35
نظر دهید
۲ نظر
sarvare long
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
4444 games 4444 points
آریا
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۹
لیگ هفتم رو نگاه کن . عشق است افشین امپراطور . آرزومه برگردی پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر