فهرست
سپاهان بدون کی‌روش؛ پس از ۱۴۱۰دقیقه
سپاهان بدون کی‌روش؛ پس از ۱۴۱۰دقیقه

سپاهان بدون کی‌روش؛ پس از ۱۴۱۰دقیقه

آی اسپورت – امیر قلعه نویی علیرغم میل باطنی‌اش، در مقابل پدیده  مهاجم مورد علاقه‌اش را به دلیل محرومیت در دسترس ندارد. کی‌روش فصل گذشته با اصرار قلعه نویی برای تیم فوتبال ذوب آهن خریداری شد و اگرچه در نیم فصل نتوانست به دلیل مصدومیت، نمایش‌های خوبی داشته باشد، در نیم فصل دوم جبران کرد و کارش را با ۹بار گلزنی و کسب عنوان نائب قهرمانی لیگ در اولین حضورش در فوتبال ایران خاتمه داد.

این عملکرد سبب شد تا قلعه نویی که به سپاهان آمده بود، برای ترمیم بخش تهاجمی تیمش شک نکند و نام او را در اختیار مدیران سپاهان قرار داد تا او  را جذب کنند. این اعتماد البته با نشانه‌های بسیار مثبتی از سوی مهاجم برزیلی هم همراه شده است و او فراتر از فصل گذشته تاکنون ۱۰بار برای سپاهان در رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی گلزنی کرده است.

کی‌روش اگرچه تا دقیقه ۹۰ دیدار هفته ششم سپاهانی‌ها گلزنی نکرده بود ولی قلعه نویی اعتمادش را از دست نداد و حتی یک دقیقه هم این مهاجم ۱۹۵سانتی متری برزیلی را در ۱۵دیداری که تاکنون سپاهان در این فصل انجام داده، بیرون از ترکیب قرار نداد و این یعنی سپاهان باید حالا با احتساب دو وقت اضافی برابر نساجی مازندران و مس کرمان حالا پس از ۱۴۱۰ دقیقه بدون مهاجم همیشگی خود بازی کند و این چالشی برای امیرقلعه نویی و شهباززاده خواهد بود که باید جای خالی او را در دیدار سرنوشت ساز برابر پدیده پر کنند.

 

ورزش سه

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-30 12:13:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
انها که ادعای هوادار میلیونی دارنند نقش جهان را ببینند اگر 300 هزار ظرفیت داشت بازم پرش می کردیم . سالها به ورزش اصفهان احجحاف شد که دو تیم پرطرفدار اصفهان باید در ورزشگاه 7 هزار نفری فولاد شهر بازی می کردند. اینم جواب وزیر پرسپولیسی که می گفت نقش جهان برای سپاهان بزرگ است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر