فهرست
ادعای عجیب افتخاری؛ شفر جباری را نخواست
ادعای عجیب افتخاری؛ شفر جباری را نخواست

ادعای عجیب افتخاری؛ شفر جباری را نخواست

آی اسپورت – با انتشار تصاویر حضور وینفرد شفر در منزل مجتبی جباری و پست اینستاگرامی جباری، به نظر می رسید دلیل اصلی فسخ قرارداد او توسط باشگاه به سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه مربوط باشد اما افتخاری امروز همه چیز را تکذیب کرد و مدعی شد شفر در نامه‎ای رسمی خواسته که نام جباری از فهرست استقلال خارج شود. او در این باره گفت: «بر اساس خواسته سرمربی اقدام می‌کنم و اگر لازم باشد نامه‌های مکتوبی که به من دادند را منتشر می‌کنم. یکی از نامه‎ها راجع به مصدومیت ایشان بوده. شفر کتبا نامه زده که جباری از لیست خارج شود. در هر صورت اینها در باشگاه طبیعی است. ما جباری را با این اطمینان آوردیم که بر مصدومیتش غلبه کند. متاسفانه زانوی جباری خودش را اذیت می‌کرد. قرارداد ما با ایشان بازی به بازی بود و پول چهار بازی را کامل پرداخت کردیم و بدهی نداریم.»

اما باور کردن ادعای افتخاری کمی سخت است. درست است که زانوی جباری به دلیل مصدومیت‌های متعدد قوی نبود اما او در آخرین بازی که برای استقلال در مقابل پدیده مشهد انجام داد سالم بود و دچار مصدومیت نشد. بعد از این بازی بود که او و رحمتی با نظر مدیران باشگاه از حضور در تمرینات منع شدند. در واقع او در زمان کنار گذاشته شدن مصدوم نبوده و توانایی بازی کردن را داشته است. به همین دلیل بعید به نظر می‌رسد شفر به دلیل مصدومیت خواهان خروج نام جباری از فهرست استقلال شده باشد. مگر اینکه به سرمربی آلمانی اطلاعاتی متفاوت و دور از واقعیت داده شده باشد. ضمن اینکه دیدار شفر و جباری در منزل بازیکن استقلال هم تردیدها را درباره ادعای افتخاری افزایش می‎دهد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-01-17 18:17:00
نظر دهید

۲ نظر
**
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
آخه چرا این همه دروغ؟ یعقوب کریمی یک بازی نکرد اما در تمرینات بود نیم فصل گفت نمی خواهمش. اون وقت شفر چطور بدون دیدن تمرینات جباری اعلام بی نیازی کرده؟
افتخاری مرد نا حسابی اگه دین نداری آزاده باش
**
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
مجتبی ۱۰ هفته بازی نکرده چطور مصدوم هست؟ لیست هم جای خالی داشت. حالا جباری که بازی به بازی پول می گیرد حتی نمی توانست ذخیره مناسب جبارف باشه تا مجتبی که از امید استقلال رشد کرد با احترام با استقلال خدا حافظی می کرد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر