فهرست
پیش بازی چلسی-لسترسیتی: بازگشت دروگبا به استمفوردبریج
پیش بازی چلسی-لسترسیتی: بازگشت دروگبا به استمفوردبریج

پیش بازی چلسی-لسترسیتی: بازگشت دروگبا به استمفوردبریج

آی اسپورت- دو تیم چلسی و لسترسیتی امروز در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر می‌روند.


چلسی؛ بازگشت پادشاه با قصر

پس از پیروزی 3-1 مقابل برنلی که تازه به لیگ برتر صعود کرده بود، دومین بازی چلسی نیز مقابل لسترسیتی است که به تازگی به لیگ برتر راه یافته است.

دیگو کاستا، ایوانوویچ و شورله گل‌های چلسی مقابل برنلی را به ثمر رساندند و با خرید‌هایی که چلسی در نقل و انتقالات انجام داده، به نظر می‌رسد آنها در موقعیت خوبی برای قهرمانی قرار خواهند داشت.  آبی‌های لندنی 6 بازی پیشین خود مقابل لستر را پیروز از میدان خارج شدند و 13 گل در 3 بازی اخیر به ثمر رساندند. رامیرس پس از گذراندن 4 جلسه محرومیت می‌تواند در این دیدار بازی کند و مورینیو احتمالا برای اولین بار از فیلیپه لوئیز استفاده خواهد کرد.

دیدیه دروگبا که از سوی هواداران چلسی محبوبیت بسیاری دارد، احتمالا بار دیگر روی نیمکت خواهد نشست و به عنوان یار جایگزین به میدان خواهد آمد.


لسترسیتی؛ به دنبال شگفتی در دومین هفته

در آن سو، کریس وودس هفته ی گذشته موفق شد مقابل اورتون تساوی ارزشمند 2-2 را کسب کند.لئوناردو اولوا، خرید جدید آنها تنها 4 دقیقه پس از حضورش در میدان، موفق شد گلزنی کند که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.  پس از کسب تساوی مقابل اورتون که از تیم‌های خوب لیگ برتر محسوب می‌شود، حالا بازیکنان لستر انگیزه ی بسیاری برای متوقف کردن چلسی دارند.

مارک آلبرایتون و جرمی واردی، احتمالا به این بازی می‌رسند ولی دنی درینک‌واتر، متی جیمز و متیو آپسان در این دیدار حضورنخواهند داشت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-23 11:52:31
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۳
چلسی امسال قهرمانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر