فهرست
لیست شفر: قلی زاده، ترابی، تبریزی و دیگران
لیست شفر: قلی زاده، ترابی، تبریزی و دیگران

لیست شفر: قلی زاده، ترابی، تبریزی و دیگران

آی اسپورت – سرمربی مو طلایی استقلال به شدت خواهان جذب چند بازیکن لیگ برتری است و از مسئولان خواسته تا قبل از مذاکره برای تمدید قرارداد خودش،با این بازیکنان وارد مذاکره شوند.علی قلی زاده، مهدی ترابی،مرتضی تبریزی، امید سینک و علی دشتی بازیکنانی هستند که آبی ها با آنها وارد مذاکره شده اند و اصلا بعید نیست که این چند بازیکن برای فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن کنند.

البته ترابی سرباز است و احتمالا راهی تراکتورسازی تبریز خواهد شد.در این بین آنچه که محتمل است حضور قلی زاده و مرتضی تبریزی است.خود قلی زاده تلویحا از استقلالی شدنش حرف زده و مرتضی تبریزی هم با مصاحبه هایی که قلعه نویی علیه این بازیکن انجام داده بعید است که دیگر در ذوب آهن بماند.استقلالی ها با توجه به محرومیت پرسپولیس یکی از جدیدترین رقیب های خودش در فصل نقل و انتقالات می توانند گزینه هایی که مد نظر دارند را راحت تر جذب کنند.

توضیح آی اسپورت؛ بد نیست بگوییم که مرتضی تبریزی در مصاحبه های جدیدش برای استقلالی شدن چراغ سبز نشان داده اما درباره قلی زاده باید به این نکته اشاره کنیم که بعید است سایپا به او اجازه حضور در استقلال را بدهد و شاید رضایتنامه این بازیکن تنها برای تیم های خارجی صادر شود.

۱۲ ۷  
آی اسپورت
2018-04-18 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
####
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۲۰
وزیر پرسپولیسی که 6 میلیارد میده مهاجم میخره این پول ها که دیگه واسش پولی نیست
۵ ۲
Me
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
آخه لنگی ،از کدوم شش میلیارد حرف میزنی،چرا پس و پیش میکنید همه چیو؟قرارداد ۳۰۰هزاردلاری تیام تا آخر فصل و ۵۰۰ هزاردلاری برای فصل آینده رو چه جوری حساب کردی که شده شش میلیارد،با دلار ۷ هزار تومنی هم حساب کنی شش میلیارد نمیشه،دو تا ادمین نوجوان کانالای لنگی هرچی میگن شما باید قبول کنید؟!! وزیر ۱۲ میلیارد طلب ژوزه رو داد که به کنار ،از آبروی خودشم مایه گذاشت که جریمه و محرومیت لنگ بخشیده بشه و به عالم و آدم التماس کرد،ولی همین آدم به اصطلاح باشرف!!وقتی استقلال محروم شد،گفته بود مشکل استقلال به خودش مربوطه!!!حالا هی با بیش از ۲ برابر کردن قرار داد تیام و ربط دادنش به اون وزیر رنگی فاقد شرف دست پیشو بگیرید که پس نیفتید
Kian
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
ترابی فصل بعد سربازه،میره تراکتور،این که هیچ،اما قلی زاده،آخر فصل بازیکن آزاده،قراردادی با سایپا نداره که بخواد رضایتنامشو صادر کنه یا نکنه
۸
داود
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
هیچکدوم از اینا نمیان استقلال.مطمئن باشید
David
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
خود قلی زاده تو نود مگه نگفت آخر فصل بازیکن آزاده و قراداداش با سایپا تموم می شه؟! در این صورت دیگه نیاز به رضایتنامه نیست که!
۸
واینا
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
قلی زاده خودش گفت بازیکن ازاده. نگران نباشید
۶ ۱
@
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
خوب شد گفتی خیلی نگران بودیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر