فهرست
هشدار سازمان لیگ؛ استقلال جریمه می‌شود
هشدار سازمان لیگ؛ استقلال جریمه می‌شود

هشدار سازمان لیگ؛ استقلال جریمه می‌شود

آی اسپورت – امروز خبر رسید که وینفرد شفر سرمربی استقلال تمایلی به حضور تیمش در بازی سوپر جام ندارد. او دلیل این بی میلی را ترس از مصدومیت بازیکنان و در پیش بودن بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرده است. اما مدیران سازمان لیگ می‌گویند بازی سوپرجام در تقویم سالانه فوتبال ایران ثبت شده و باید برگزار شود.

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این باره گفته: «هر تیمی در مسابقه سوپر جام شرکت نکند باید جریمه کلی عدم برگزاری این مسابقه را پرداخت کند. این مسابقه از نگاه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال یک بازی رسمی محسوب می‌شود و در تقویم مسابقات فصل گذشته گنجانده شده همانطور که سوپرجام لیگ هجدهم هم در تقویم مسابقات امسال (یعنی پایان فصل آتی) گنجانده شده است. اگر باشگاه استقلال و هر کدام از طرفین این بازی در این مسابقه شرکت نکنند باید جریمه کل مسابقه و ارقام عواید بازی و همچنین ضرر و زیان تیم حریف را هم پرداخت کنند و با آن‌ها برخورد قانونی هم صورت خواهد گرفت.»

فتاحی درباره احتمال حضور امیدهای استقلال در این مسابقه گفته: «این بسته به نظر سرمربیان است و ما نمی‌توانیم تعیین کنیم که تیم‌ها با چه نفراتی بازی کنند. هر تیم می‌تواند با نفرات دلخواهش در سوپرجام شرکت کند.»

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-06-19 12:53:00
نظر دهید

۵ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
آخ جون . با امیداشون بیان که یه ۶تا دیگه میزنیم تا عمر دارن برن تو غار .
چه ترسی افتاده به جونشون بیچاره ها. خوبه در و پنجره هامون بستس :)
۵
sirvan.f
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
یه کف گرگی بزن به شفر تا حساب کار دستش بیاد!
۵
مارال
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
خوبه پنجره ما بسته است اینقد ترسیده!
اگع بازی نکنن بازی باید سه بر هیچ به نفع پرسپولیس تموم شه
۵
@
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۰۱
طرف نشسته تو خونه و داره واسه فغانی لاو میترکونه مشخصه نمیتونه تیمش رو برسونه
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
یادش بخیر پارسال واسه دربی خارج از کشور همه چی هماهنگ شده بود خخخ پول ورزشگاهو داده بودن خخخ یه دفه برانکو جا زد گفت بازی نمیکنم خخخ حالا جالبه همیت لنگیا واسه شفر مطلب مینویسن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر