فهرست
دردسرهای همسر مدل برای فوتبالیستِ پرحاشیه
دردسرهای همسر مدل برای فوتبالیستِ پرحاشیه

دردسرهای همسر مدل برای فوتبالیستِ پرحاشیه

آی اسپورت - همسر یكی از فوتبالیست‌های سرشناس كشورمان - كه سابقه عضویت در یك تیم پرطرفدار پایتخت را هم در كارنامه‌‌اش دارد- و انتشار عكس‌های خصوصیاش با فوتبالیست مورد نظر حتی به كمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و در نهایت محرومیت این فوتبالیست كشید به تازگی دست به كار جدیدی زده است. او كه یكی از مدل‌های معروف تهران است از طریق اینستاگرام و همچنین به تازگی راه‌اندازی یك كانال تلگرام با انتشار عكس‌های غیرمتعارف خود حاشیه‌هایی را برای همسرش ایجاد كرده است.

همسر این فوتبالیست در جدیدترین بیزینس پس از كار مدل و مزون، به تبلیغ یك سایت شرط‌بندی مشغول شده كه در آن تبلیغات كازینو، پوكر و... به چشم می‌خورد و از لحاظ قوانین داخلی ممنوع محسوب می‌شود. گفتنی است پس از احضار این فوتبالیست به كمیته اخلاق، او عكس‌های خصوصی‌اش با همسر خود را حذف كرد با این حال همسر این فوتبالیست نه تنها انتشار تصاویر خصوصی خود را در اینستاگرام محدود نكرده بلكه با راه‌اندازی یك كانال تلگرام -كه روز به روز هم بر تعداد اعضایش افزوده می‌شود- حضور پررنگ‌تری در فضای مجازی پیدا كرده است.

۸ ۶  
آی اسپورت
2017-02-19 13:11:00
نظر دهید

۶ نظر
مجید10
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
م - ف
۸ ۲
حمید
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
تو استقلالی جماعت که آدم درنمیاد!
۳
آبی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
آره حمید راست میگه. چون ما الگوهایی مثل ناصر ممدخانی زن باز و مجتبی محرمی و رضا شاهرودی عیاش و شیث و ممد نصرتی و ام الفساد و هدایتی و بابک زنجانی و سیاسی و رویانیان و شیرینی دزد و اختلاس گر و ... نداشتیم. کاش حداقل بانوی اول فوتبال ایران میناوند جان استقلالی بود.
سامان
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
من اصلا خوشم نمياد از اين فروزانه كيسه كش . ولي بد تر از اون بدم مياد از انقدر سرك كشيدن تو زندگي شخصي يه آدم. اگر همسرش تخلف كرده برن باهاش برخورد كنن . چرا انقدر با آبروي يه انسان بازي ميشه
مهدی
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
خیلی هم شخصی نیستا. کسی که برای سایت های شرط بندی تبلیغ میکنه جامعه رو درگیر میکنه. به این چیزا نمیگن شخصی!
مهدی
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۱
وقتی فضای مجازی کشور بی در و پیکر باشه هر کی هرکاری دلش بخواد میکنه و کسی هم کاریش نداره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر