فهرست
برای استعفای ویسی/ اجازه داریم باور نکنیم؟
برای استعفای ویسی/ اجازه داریم باور نکنیم؟

برای استعفای ویسی/ اجازه داریم باور نکنیم؟

آی اسپورت – پس از شکست 3-2 سپاهان مقابل پیکان عبداله ویسی به طور شفاهی از هدایت سپاهان کناره‌گیری کرد اما تقریبا مشخص بود که دلیل استعفای ویسی این باخت نبود. از گوشه و کنار شنیده می‌شد که او از جذب سرور جپاروف ازبکستانی توسط مدیران باشگاه ناراحت است. بیانیه‌ای که او یکی دو روز بعد صادر کرد نشان داد گمانه‌زنی‌ها درست بوده است. او در توضیحی درباره آن بیانیه گفت: هیچ مشورتی با من انجام ندادند و رفتند بازیکن گرفتند که این کار بسیار زشت و زننده بود، آن هم برای باشگاهی مثل سپاهان. اگر قرار بود بازیکن 34، 35 ساله بگیرید چرا به من گفتید جوانگرایی کن؟ چرا گفتید هادی عقیلی را رد کن؟ چرا گفتید بازیکنان بالای 30 سال را رد کن و همه را جوان بگیر.

اما از دیروز همه چیز ناگهان تغییر کرد و اوضاع گل و بلبل شد! ویسی برگشت و در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل ماشین‌سازی همه چیز را حاصل یک سوءتفاهم دانست! او گفت: «مقصران این استعفا 50-50 نقش داشتند، چون در مورد جذب بازیکن موردنظر به من اطلاع ندادند. متأسفانه در این بین افرادی در حال شیطنت بودند. اگر سوءتفاهم نبود، ده‌ها میلیارد هم می‌دادند برنمی‌گشتم، اما چون 50 درصد مقصر من بودم برگشتم.»

البته که آقای ویسی حق دارد استعفا بدهد و بعد هم از استعفایش پشیمان شود، اما کاش درباره این «50-50» کمی توضیح می‌دادند تا مشخص شود که تقصیر ایشان در این ماجرا چه بود! همانطور که ما به شما حق می‌دهیم که استعفا بدهید و برگردید شما هم به ما حق بدهید که نتوانیم باور کنیم همه این ماجراها حاصل یک سوءتفاهم بوده است!

۹    
آی اسپورت
2017-02-09 16:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر