فهرست
چاه‌کن در چاه
چاه‌کن در چاه

چاه‌کن در چاه

آی اسپورت – معرفی فراز کمالوند به‌عنوان یکی از دستیاران فرهاد مجیدی در استقلال با 2حاشیه همراه بود. از یک طرف او به‌عنوان سرمربی شاهین بوشهر نیاز به جلب رضایت از این باشگاه داشت و موضوع حسابی کش آمد. به هر حال الان در فوتبال ایران شرایطی وجود دارد که هر کسی هر وقت دلش بخواهد تیمش را ول می‌کند و می‌رود. لابد کمالوند هم با خودش خیال کرده چیزی از یحیی گل‌محمدی، محمود فکری، مجتبی حسینی، رسول خطیبی و... کم ندارد. پس بی‌خیال تعهدش به شاهین شد و در نخستین تمرین مجیدی با استقلالی‌ها سوت دستش گرفت. در ادامه هم تلاش شاهینی‌ها برای حفظ این مربی بی‌نتیجه ماند و او در نهایت صبح شنبه با استقلال قرارداد رسمی بست و عصر همان روز روی نیمکت آبی‌ها نشست.

حاشیه دوم کمالوند اما مربوط به هواداری او از پرسپولیس می‌شود. بلافاصله بعد از حضور این مربی در کادر فرهاد مجیدی، فایل‌های صوتی، تصویری و نوشتاری زیادی از فراز منتشر شد که او در آنها روی هواداری‌اش از باشگاه پرسپولیس صحه گذاشته بود. در نتیجه گروهی از هواداران و پیشکسوتان استقلال دست به‌کار شدند و از اینکه یکی از طرفداران سرسخت تیم رقیب، وارد اردوگاه آنها شده، گله کردند. در این زمینه به‌نظر می‌رسد کمالوند در حال پس دادن تقاص افشاگری‌اش علیه عادل فردوسی‌پور است. زمانی که فراز هدایت تراکتور را برعهده داشت، در یک بحث خیلی بی‌ربط برای تحت فشار گذاشتن عادل فردوسی‌پور خطاب به او گفت: «یادت هست در گذشته در یک روزنامه ورزشی با هم همکار بودیم و شما چه تعصبی نسبت به پرسپولیس نشان می‌دادی؟»

آن مصاحبه خیلی عادل را تحت فشار قرار داد و البته منصفانه هم نبود. بالاخره آدم‌های خوره فوتبال به‌احتمال قریب به یقین سابقه هواداری از یک تیم را دارند و این چیز عجیبی نیست. مهم اینجاست که آدم هنگام انجام کار حرفه‌ای‌اش رعایت بی‌طرفی را بکند. در این مورد به حق می‌شود گفت عادل حداکثر تلاش‌اش را برای حفظ بی‌طرفی انجام داد. غیراز این، افشای اسرار زمان دوستی هم هرگز نمی‌تواند یک کار اخلاقی و جوانمردانه باشد. در این سال‌ها اما روزگار چرخید و چرخید تا همان انگی که فراز کمالوند به عادل فردوسی‌پور زد، به نوعی باعث ایجاد اختلال در کار خودش شود. جالب اینجاست که آن زمان فرهاد مجیدی از ادعای فراز کمالوند برای تحت فشار گذاشتن فردوسی‌پور استفاده کرد، اما حالا خودش به همکاری با دستیار سرخدل تمایل نشان می‌دهد! پیام اخلاقی این داستان هم آن است که برای هم چاه نکنید رفقا؛ فقط خدا می‌داند در آینده چه اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

 

همشهری 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2021-03-08 17:30:00
نظر دهید

۳ نظر
Bidad
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۴۸
پرسپولیسیا چرا ریدید بهدخودتون؟!!!!!خخخخخخ
۵ ۱
تاژ حومه
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۵۴
تیم منحوس تاژ با شفر و استرا و منصوریان و مجیدی و فکری و دوجین ستاره هم حریف ما نشد، حالا کمالوند؟؟!! ترس؟؟!! بچه جون تو دیگه با خودت توهم میزنی،جنست را عوض کن،شل کن و لذت ببر
hassan
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹، ۰۱:۱۳
با سلام
من فوتبال و خصوصآ فوتبال خارجی زیاد نگاه میکنم ِ تا حالا هیچ مسابقه ندیدم که مدیر فنی تیم مثل سر مربی کنار خط بیاو با بازیکنها رو هدایت کنه ِ منع قانونیش رو اطلاع ندارم ولی میدونم که طبق قوانین فیفا فقط سرمربی میتونه در محوطه تعیین شده کنار خط تیم رو هدایت کنه , این بازی اولین بازی بود که تیمی بادو سرمربی دیدم , این هم بدعت جدیدی در فوتبال ما با آقا کمال!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر