فهرست
پرسپولیس ۹۶؛ قرمزها چطور به ۱۰۰رسیدند؟
پرسپولیس ۹۶؛ قرمزها چطور به ۱۰۰رسیدند؟

پرسپولیس ۹۶؛ قرمزها چطور به ۱۰۰رسیدند؟

آی اسپورت - پرسپولیس در سال ۹۶ یکی از بهترین سالهای خود را تجربه کرد. این تیم در لیگ شانزدهم قهرمان شد. در لیگ هفدهم با کسب نتایج بسیار خوب در آستانه زودهنگام‌ترین قهرمانی تاریخ قرار دارد. در نیمه اول سال موفق شد در لیگ قهرمانان آسیای ۲۰۱۷ خود را تا نیمه نهایی بالا بکشد. هم اکنون هم در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ شانس زیادی برای صعود دارد. تنها نمره غیر قابل قبول پرسپولیس جام حذفی بود. این تیم البته بدون باخت از مسابقات کنار رفت، با این حال شکست مقابل صنعت نفت در ضربات پنالتی موجب شد تا به نیمه نهایی نرسد.

پرسپولیس در مجموع در سال ۹۶، در ۴۸ بازی به میدان رفت و ۱۰۰ امتیاز گرفت. برد در بازی با الوصل پرسپولیس را ۱۰۰ تایی کرد. ۲،۰۸ امتیاز در هر بازی میانگین بسیار خوبی است که پرسپولیس از خود به جا گذاشته است.۶۷ امتیاز از این ۱۰۰ امتیاز در بازی‌های لیگ به دست آمده است. شاگردان برانکو در سال ۹۶ به طور میانگین در هر بازی ۱،۶۵ گل زد و ۰،۶۵ گل خورد. آمار گل زده و گل خورده پرسپولیس هم مطلوب بوده است.

بهترین برد پرسپولیس برد چهار-صفر مقابل پدیده و ذوب آهن بوده است و باخت چهار-صفر به الهلال هم سنگین‌تربن باخت این تیم در سال ۹۶ به شمار می‌رود.پرسپولیس بردهای شیرین در سال ۹۶ کم نداشت و تنها سه روز تلخ را تجربه کرد، باخت به الهلال و السد در آسیا و شکست در دربی برگشت. در آن سو پیروزی مقابل الوحده امارات و صعود از گروه، حذف کردن لخویا و الاهلی، برد در دربی رفت، پیروزی‌های پرتعداد در لیگ، نقاط درخشان پرسپولیس و برانکو در سال ۹۶ محسوب می‌شود.

نکته: باخت به صنعت نفت چون در ضربات پنالتی بود طبق قوانین مساوی حساب شده است.

 

90tv

 

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-03-14 11:00:00
نظر دهید

۳ نظر
...
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۴
مهم نظر فتله که میگه شانسیه! ولی گل به خودی حریفان و تیردروازه به هیچ وجه شانس محسوب نمیشه
مجیدپرسپولیسی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
ممنون
۹
حرف حساب
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
البته یه تیم داریم که دربی رو که تازه توش آشکارا دوپینگ (جک تری دی) کرده بودند تو وقت اضافه هم بردند جزو آمار بردشون حساب کردند و اون چهار جعلی رو ساختند. بگذریم که وسطش یه بازی دوستانه هم مساوری شد! خدایا هیچکس رو با تناقضاش اینطروی ضایع نکن!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر