فهرست
برانکو: همه می‌خواهند قهرمان را پایین بکشند
برانکو: همه می‌خواهند قهرمان را پایین بکشند

برانکو: همه می‌خواهند قهرمان را پایین بکشند

آی اسپورت - پرسپولیس دو سه روز پرحاشیه را پشت سر گذاشت. ابتدا برانکو در نشست خبری قبل از بازی با سایپا از اعتبار نداشتن قراردادها در ایران خبر داد که باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شد. سپس درست در روزی که پرسپولیس با سایپا بازی داشت جعفر کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه نقش برانکو در موفقیت‌های پرسپولیس را کمرنگ کرد. همه این حاشیه‌ها با برد شیرین پرسپولیس در مقابل سایپا کمی کمرنگ شد اما امروز هم برانکو در تمرین تیمش درباره این مسائل حرف زد:

از نتایج بقیه خوب استفاده کردیم

بابت برد دیشب خیلی خوشحال هستم. نتایج الان برای ما خوب شده و به درد ما خورد. ما در این بازی حساس از نتایج دیگر استفاده کردیم ولی هنوز با قهرمانی دور هستیم و ۵ بازی و ۱۵ امتیاز باقی مانده است. نتایج هر بازی برای ما نامعلوم است چون همه دوست دارند قهرمان کشور را پایین بکشند. حتی دیدید که ذوب‌آهن مقابل پیکان بدون پنج، شش بازیکن اصلی‌اش به میدان رفت. قبل از بازی داربی هم گفتم که هدف‌مان پیروزی در همه بازی‌ها تا آخر فصل است.

در لحظاتی آرامش‌مان را از دست دادیم

بازیکنان در لحظاتی از بازی فوق‌العاده بودند اما به جای اینکه با یکی دو گل بیش‌تر و با آرامش بازی را تمام کنیم، اجازه دادیم حریف به بازی برگردد و بازی تا آخرین دقایق نامعلوم باشد. از طرفی هم خوشحالم و از هواداران‌مان راضی هستم. خوشحالم که از همان دقایق اول که گل خوردیم، ما را تشویق کردند و آن‌ها بودند که ما را به سمت پیروزی هل دادند. آن‌ها یک بار دیگر نشان دادند که بهترین هوادار هستند.

تا حالا ذوب آهن را در اصفهان نبرده‌ایم

از زمانی که من در پرسپولیس هستم، نتوانستیم ذوب‌آهن را در اصفهان شکست دهیم و بازی سختی داریم. نتایج ذوب‌آهن نشان می‌دهد که چه عملکرد خوبی در نیم فصل دوم کسب کردند. آن‌ها نتایج عالی در لیگ برتر و عالی‌تر در لیگ قهرمانان آسیا به‌دست آوردند. طبیعی است آن‌ها مقابل ما خوشحال باشند. می‌دانیم که تا آخر فصل کارمان سخت است. بازی بعدی‌مان با ذوب‌آهن و بازی خانگی‌مان با ماشین‌سازی هم سخت است. بازی با تراکتورسازی هم جای خود دارد.

اوضاع مالی خوب نیست

طبیعی است که مشکل مالی وجود دارد. بازیکنان هم این مشکل را دارند. آن‌ها می‌دوند و تلاش می‌کنند و الان صدر جدول هستند ولی وضعیت مالی خوب نیست. اواخر لیگ است و امیدوارم کادر مدیریتی جدید بتواند راه‌حلی پیدا کند تا این مشکل حل شود. متأسفانه از این لحاظ رقبای ما بالاتر از ما هستند. آن قدری که شنیده‌ام، حقوق آن‌ها به موقع پرداخت می‌شود؛ اما بازیکنان من عشق‌شان به هواداران و باشگاه را ثابت کردند که این بدون قیمت است و نمی‌توان برای آن پول داد.

بازیکنان قهرمان شدند نه من

من نقشی در قهرمانی‌ها نداشتم بلکه بازیکنان داشتند. آن‌ها سزاوارتر بودند و در کنار هواداران به قهرمانی رسیدند. آقای کاشانی فوتبالیست پیشین ایران است که همیشه در فوتبال است و تجربه دارد. او به آقای طاهری و گرشاسبی کمک زیادی کرده و به عرب هم کمک می‌کند. طبیعی است که او می‌تواند اظهار نظر خودش را داشته باشد. این که من را دوست داشته باشد یا نه مهم نیست ولی باید برای زحمات او برای فوتبال ایران و پرسپولیس ارزش قائل شویم.

۲۵ ۲۰  
آی اسپورت
2019-04-14 13:34:00
نظر دهید

۲۰ نظر
اسمان
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۵۸
زنده باد جنتلمن.پاینده بادبرانکو.اقای کاشانی اجازه نده هواداران بهت توهین کنن.سنی ازت گذشته.فایده تو برای مجموعه پرسپولیس چیه.تا بحال چکار برای تیم کردی.خواهشا بشین سرجات چای وشیرینیتو بخور لطفا نظرنده.
ارام.م
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۴
مثل همیشه فوق العاده. ممنون اقای برانکو
Saeed
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۶
قهرمان خودتم خودتو باور کردی ها
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۸
بیشرفا همه پولای ما رو دادن کیسه کشا. چجوری میشه با ۲ برابر درآمد بیشتر، نصف کیسه کشا خرج کنیم؟ امثال جعفر کاشانی مهره وزارت ورزش هستن برای تسهیل این کثافت کاریا. هوادارا نابودتون میکنن بی همه چیزا. تف به هرچی پیشکسوته. تف به وزارت ورزش. تف به اسپانسر مشترک. تف به هر چیز مشترک با کیسه ای که تا قبل از این داستانا تبلیغ روی پیراهن پرسپولیس سامسونگ و آئودی بود و تبلیغ روی پیراهن کیسه آدامس پرستو!! ولی حالا به لطف اسپانسر و مالکیت مشترک از جیب پرسپولیس دارن میلیارد ها تومن پول دزدی وارد تیم کثیفشون میکنن. بعد ناله میکنن که چرا هیچوقت اوضاعشون درست نمیشه. پولی که تو تیمتونه کثیفه.
سید رضا
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
پس خودتم می‌دونی که شاگرد خلف شاه کی‌روش لنگی کش کبیر
۴ ۷
کیسه
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۹

۳
شوفر مو افشون
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۲
...
۳
از طرف سید رضا
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۵

شوفر مو افشون
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۵
آی اسپورت بیشرف چرا وقتی اینفحس ناموسی میده تایید میکنی اما کامنتای ما را سانسور میکنی! کیسه کشا هر خوری میکنن سریع تایید میشه اما کوچکترین فحاشی ما کاملا سانسور میشه!
....
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۸
خخخخ آی اسپورت خیلی تابولویی
من یک کامنت گذاشتم و عنوانش این بود: از طرف باباهای سید رضا
جالب اینجاست که خود آی اسپورت کلمه باباها را حذف کرده اونوقت یک کیسه کش نجس از صبح تا شب با عناوینی مثل بابای پرسپولیسیها کامنت میذاره و آی اسپورت هم کامنتشو بدون کوچکترین سانسوری تایید میکنه
تابلوتر و کیسه کش تر از آی اسپورت وجود نداره
لنگی با اسامی مختلف
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۹
از طریق ایمیل هایی که فرستاده میشه ای اسپورت می دونه که چه کاربرهای فحش جنسیتی میدن.
اولین باری که وارد سایت ای اسپورت شدم بدون هیچ دلیلی فحش ناموسی دادی.
من قسم خوردم تا زمانی که به اسم های مختلف فحش میدی و لنگ اسپورت هم تایید کنه ما هم جوابت رو میدیم.
هر وقت دست از فحش دادن به اسم های مختلف برداشتی اون وقت دیگه ما هم کاری به کارتون نداریم.
فهمیدی یا نه ؟
کاج
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
اینا صاحب فحش های ناموسی پیدا شد این کیسه کش هزار اسمه. همیشه شروع کننده فحش ها و توهین های جنسیه و جالبه که کامنت هاش کامل هم منتشر میشه و وقتی جوابش رو میدی به این سایت برمیخوره
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۳۸
مردک اجنبی کثافت ، تو خیلی غلط اضافه کردی در مورد پرورش یافته مکتب شاهین جعفر خان کاشانی اینجوری حرف میزنی . اگر اون روزی که به ایران خیانت کردی و علیه کی‌روش چیدی و اطلاعات تیم ملی رو به عراق و قطر فروختی سیلی محکمی میخوردی اینطور وقیح نمیشدی . ای کاش پرسپولیس که با پول بدکاره خانه های علی عبده جنایتکار قاتل تختی تاسیس شد نابود میشد و دوباره به ذات شاهینی خودش بر می‌گشت
۴ ۳
کیسه زباله
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۱
کثافت اون دوتایی هستن که از پدرو مادر بودن پس انداختن رو بلد بودن. بدکاره هم مامان جونته و پدر نامعلومت. حالا خفه شو و گمشو تو طویله ات. این سایت خیلی راحت توهین های این بی پدر رو منتشر کرد حالا ببینیم جوابش رو منتشر میکنه یا نه.
لنگ
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۰۱
خوب مثل اینکه تو ادم بشو نیستی.
این سایت خیلی راحت توهین های این بی ناموس رو منتشر کرد حالا ببینیم جوابش رو منتشر میکنه یا نه.
به ن ن ت بگو پشماش رو بزنه اخه ک ی ر م اذیت میشه.
۴
لنگ
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۰۲
خوب مثل اینکه تو ادم بشو نیستی.
این سایت خیلی راحت توهین های این بی ناموس رو منتشر کرد حالا ببینیم جوابش رو منتشر میکنه یا نه.
به ن ن ت بگو پشماش رو بزنه اخه ک ی ر م اذیت میشه.
۴
فرشاد4تای95
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۱۴
پلشت بلاخره ماهیتت خودتوروکردی اسگل واقعی.برانکوتاوقتی هست همینه بایدهمینجوری زجربکشی بدبخت
۷
.
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
.
.
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۹
.
واق واق
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۲۸
با کمک داور و تبانی با حریفان نمونش علیاری چرتپولیسی کثیف
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر