فهرست
همیلتون: قهرمانی من غیرممکنه!
همیلتون: قهرمانی من غیرممکنه!

همیلتون: قهرمانی من غیرممکنه!

آی اسپورت- راننده مرسدس، لوئیس همیلتون ادعا کرد که با یک احتمال غیر ممکن برای قهرمانی در این آخر هفته ابوظبی رو به رو است.راننده ی بریتانیایی با وجود پیروزی در سه مسابقه اخیر، باز هم ۱۲ امتیاز پشت سر هم تیمی خود، نیکو روزبرگ است و همین مورد شانس همیلتون را برای قهرمانی کم می کند.به پایان رساندن مسابقه یاس مارینا در رده سوم برای قهرمانی روزبرگ کافی است و مهم نیست که همیلتون چه نتیجه ای به دست آورد.

قهرمان سه دوره فرمول یک می داند که شانس کمی برای قهرمانی دارد اما به عملکرد خود در این فصل افتخار می کند: فصل عالی نبوده است و من با یک احتمال و شانس غیر ممکن برای قهرمانی رو به رو هستم و مهم نیست که چه کاری در این آخر هفته می کنم. اما من نمی توانم و نمی خواهم تسلیم شوم.شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است رخ دهد، با این حال به دست آوردن قهرمانی بعید به نظر می رسد.به آنچه که با بهترین عملکردم به دست آورم افتخار می کنم. و جدای از هر آنچه که اتفاق می افتد، به کسانی که بخشی از موفقیت من در این چند ساله بوده اند، افتخار می کنم. مانند هر مسابقه دیگری، به مسابقه این آخر هفته نزدیک می شوم. من می خواهم برنده باشم و هر کاری می کنم تا فصل را در رده بالا به پایان برسانم.

روزبرگ گفت که هنوز هم برنامه ای برای عوض کردن رویکردش در این آخر هفته ندارد و گفت که این هنوز یک چالش پیش روی اوست: من در این مسابقه هم باید مانند مسابقه های دیگر رفتار کنم. عملکرد خوب در یک گرندپری همیشه یک چالش است. هیچ چیز در این ورزش آسان نیست پس در این مسابقه هیچ تفاوتی وجود ندارد و هنوز هم برای یک نتیجه خوب رقابت می کنم.

     
آی اسپورت
2016-11-22 19:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر