فهرست
گزارشی از لژیونرها: حضور کوتاه سردار
گزارشی از لژیونرها: حضور کوتاه سردار

گزارشی از لژیونرها: حضور کوتاه سردار

آی‌اسپورت- در حالی که لیگ‌های کشورهایی مثل سوئد و نروژ در حال برگزاری است؛ لیگ برتر روسیه هم هفته اول خود را برگزار می‌کند اما کشورهای دیگر اروپا همچنان باشگاه‌هایشان در اردوهای تابستانی به سر می‌برند. در شرق آسیا هم بازی‌ها در حال برگزاری است.

در هفته اول لیگ روسیه سردار آزمون که دوباره به روبین کازان برگشته بازی برابر کراسنودار را از روی نیمکت شروع کرد. روبین کازان که میزبان این دیدار بود در نیمه اول دو بار دروازه‌اش باز شد؛ تغییرات بردی‌اف در نیمه دوم و حضور سردار از دقیقه 62 هم تاثیر چندانی نداشت و فقط یکی از گل‌ها جبران شد تا در نهایت کازان لیگ جدید را با شکست خانگی شروع کند.

در لیگ نروژ سوشا مکانی همچنان نیمکت نشین است و در دیدار امشب استرومگودست برابرمولدی جزو بازیکنان اصلی این تیم نبود. خالد شفیعی هم در ترکیب اف‌سی سئول غایب بود. در هفته بیست و یکم لیگ کره سئول و ججو یونایتد برابر هم قرار گرفتند که هم تیمی‌های خالد در غیاب او موفق به شکست حریف شدند.

کاوه رضایی هم که همراه با شارلوا بلژیک در اردوهای تدارکاتی به سر می‌برد همراه با این تیم برابر ژیلویز از تیم های لیگ یک بلژیک قرار گرفت که در نهایت با نتیجه 2-0 برنده دیدار شدند. کاوه از دقیقه 60 در زمین بازی حضور داشت.

۱    
آی اسپورت
2017-07-16 22:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر