فهرست
اعتراف کاستا: احتمال داشت از چلسی جدا شوم
اعتراف کاستا: احتمال داشت از چلسی جدا شوم

اعتراف کاستا: احتمال داشت از چلسی جدا شوم

آی اسپورت - دیه‌گو کاستا در این فصل یکی از ستاره‌های چلسی و لیگ برتر بوده است. با به ثمر رساندن 14 گل در 18 بازی لیگ برتر، کاستا بهترین گلزن این فصل لیگ برتر بوده و این برخلاف فصل گذشته است که چلسی مورینیو ناامید کننده بازی می‌کرد و حتی نتوانست سهمیه لیگ اروپا را کسب کند.

فصل گذشته اما برای کاستا بیش از سایر هم‌تیمی‌هایش ناامید کننده بود چون به خاطر چند درگیری جنجالی در زمین فوتبال محرومیت‌هایی برایش در نظر گرفته شد و برخی رسانه‌ها ادعا کردند وقت آن شده که چلسی از شر چنین بازیکن دردسازی خلاص شود.

کاستا که از زمان سپرده شدن سکان هدایت چلسی به آنتونیو کونته دوباره به روزهای اوجش برگشته است، در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن بود او تابستان سال 2016 از چلسی جدا شود، گفت: «بله، بله. من داشتم از چلسی جدا می‌شدم. من در آستانه جدایی بودم اما خب الان خوشحالم که هنوز اینجا هستم، همین. خودم می‌خواستم بروم. این امکان وجود داشت که به اتلتیکومادرید برگردم و چند دلیل از جمله خانواده‌ام و زندگی‌ام در آنجا وجود داشت. اما چلسی دلیل اینکه می‌خواستم بروم، نبود چون اینجا واقعاً هواداران نسبت به من لطف و محبت دارند.»

کاستا در باره وضعیت فعلی‌اش در چلسی گفت: «الان هم از وضعیتم در این تیم راضی‌ام. مهمترین دلیلی که می‌خواستم بروم مسائل خانوادگی بود اما خب قسمت نشد که بروم و حالا به روزهای شادی که در چلسی داشتم، ادامه می دهم. اینکه سرمربی از همان اول دقیقه به من گفت روی من حساب می‌کند برایم خیلی مهم بود. واقعیت این است که رابطه کونته با بازیکنان خوب است و همیشه در حال شوخی کردن با آنهاست و این روحیه ما را شاد می‌کند. کونته برای ما فقط یک مربی نیست بلکه مثل دوستی است که می‌توانیم حرف‌‌مان را به او بگوییم و می‌توانیم روی کمکش در مواقع سخت حساب کنیم. او آدم خونسردی است و می‌توانید ببینید که هر چه می‌گذرد آدم‌های دورو برش بیشتر و بیشتر عاشقش می‌شوند.»

۱    
آی اسپورت
2017-01-02 13:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر