فهرست
اخراج کومان چیزی را اصلاح نمی‎کند
اخراج کومان چیزی را اصلاح نمی‎کند

اخراج کومان چیزی را اصلاح نمی‎کند

آی اسپورت- هنوز برای این که اورتون بخواهد به دنبال سرمربی جدید باشد زود است. البته که تقریبا هر هوادار این تیم که با من صحبت کرده دوست دارد رونالد کومان از این تیم برود. این تیم در حال حاضر فرم خیلی بدی دارد و شکی هم در آن نیست. اما به جای این که سریع به برکناری کومان فکر کنیم، باید فکر کنیم چه کسانی هستند که می‎توانند جانشین او باشند و خوب کار کنند. این اصلا موضوعی نیست که بخواهیم آن را نادیده بگیریم.

اگر نظر من را درباره رونالد کومان بخواهید باید بگویم تنها 7-8 بازی از فصل گذشته است، اما او 3 سال سابقه مربی‎گری در لیگ برتر را دارد. او بعد از دو سال حضور در ساوتهمپتون این تیم پنجم و هفتم کرد و بعد از آن هم سرمربی اورتون شد و این تیم را در جدول رده‎بندی جزیره ششم کرد. شاید بتوان رتبه‌هایی که او در ساوتهمپتون کسب کرد را مناسب و فراتر از آن باشگاه دانست.

به نظر من اما بزرگ‎ترین مشکل اورتون مربی‎اش نیست، بلکه این تیم نتوانسته جانشین وین رونی را پیدا کند. این تیم شروعی ضعیف در لیگ داشته، بازیکنان زیادی به این تیم آمدند و هنوز نتوانستند آن طور که لازم است هماهنگ شوند.

اما حتی اگر رونالد کومان را هم اخراج کرده و مربی دیگری جایگزینش کنید، بزرگ‎ترین مشکل اورتون کماکان نبود یک مهاجم میانی خواهد بود. چیزی که هواداران این تیم را بیش از هر چیزی نگران کرده عملکرد تیمی است. شکست 3 بر صفر در خانه مقابل تاتنهام و شکست 4 بر صفر در خانه مقابل منچستریونایتد. این‌ها هواداران را ناراحت کرده است.

این تیم پول زیادی خرج خرید بازیکن کرده و وقتی با این شرایط خوب بازی نمی‌کند و شکست‌هایی با 3 گل و 4 گل متحمل می‎شود، آن زمان است که هواداران تحمل نمی‌کنند. هواداران قبل از شروع فصل با خرجی که تیمشان کرد تصور می‎کردند باید این فصل برای حضور در تاپ فور بجنگند. اما تا اینجا که چنین چیزی نبوده است. وقتی بازیکنی مانند لوکاکو را از دست می‌دهی و کسی را در این سطح جانشینش نمی‏کنی نمی‎توانی انتظار بیشتر از این داشته باشی.

۳    
آی اسپورت
2017-10-21 20:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر