فهرست
اتفاق عجیب؛ شهرخودرو دوباره پدیده شد؟
اتفاق عجیب؛ شهرخودرو دوباره پدیده شد؟

اتفاق عجیب؛ شهرخودرو دوباره پدیده شد؟

آی اسپورت - حتی برد مقابل پیکان هم نتوانست ذره‌ای آرامش به اردوی شاگردان مهدی رحمتی تزریق کند و همچنان دعوا بر سر تعیین مالکیت ادامه دارد؛ در این میان تفاهم‌نامه‌ای میان مسئولان استانی و فرهاد حمیداوی مالک این باشگاه به امضا رسیده که دو طرف برداشت متفاوتی از آن دارند. حمیداوی همچنان به دنبال تداوم فعالیت خود و واگذاری امتیاز تیمش با چند شرط است و در طرف مقابل مسئولان استانی امتیاز را در حال حاضر به نام خود می‌دانند.

معمایی مدیرعامل تازه‌وارد باشگاه شهر خودرو که یک روز پس از امضای تفاهم‌نامه منصوب شد، درباره این اختلافات پیش‌آمده توضیح داد: آقای حمیداوی آمادگی واگذاری امتیاز را دارند، اگر کسی با صلاحیت و با کسب تاییدیه از طرف ارگان‌های امنیتی و پذیرفتن شروط ایشان، آمادگی انتقال امتیاز را داریم؛ تا آن زمان من را به عنوان مدیرعامل منصوب کرده‌اند تا بتوانیم تیم را از این شرایط بی‌سامانی و مشکلاتی که دارد، خارج کنیم و بتوانیم به سمتی برویم که هواداران مشهدی راضی باشند.

او در پاسخ به سوال مجری درباره فرض سقوط شهر خودرو و مشکلاتی که از این بابت پیش خواهد آمد، گفت: تمام سعی‌مان بر این است که این‌چنین نشود، شما برای همه تیم‌ها می‌توانید این صحبت را انجام دهید؛ اگر پرسپولیس یا استقلال بیفتند چه می‌شود؟ ما می‌خواهیم با قدرت فعالیت‌های باشگاه را پیش ببریم و اصلا در حال حاضر در موقعیت واگذاری نیستیم. اگر هر زمانی کسی پیدا شد و مالک باشگاه پذیرفت، چرا که نظر ایشان این است که فقط به بخش خصوصی تیم را واگذار کند، چون بخش‌های دولتی واقعا توان اداره تیم را ندارند! کدام بخش دولتی توان ورود دارد؟ خود آقایان می‌گویند آقای حمیداوی 60 میلیارد خرج کرده که مستند بیشتر از آن است، همان 60 میلیارد کسی الان هست که بدهد؟

     
آی اسپورت
2021-03-11 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر