فهرست
پیش بازی دورتموند-لورکزون؛ به دنبال پیروزی در روز رکوردشکنی کلوپ
پیش بازی دورتموند-لورکزون؛ به دنبال پیروزی در روز رکوردشکنی کلوپ

پیش بازی دورتموند-لورکزون؛ به دنبال پیروزی در روز رکوردشکنی کلوپ

آی اسپورت- بروسیا دورتموند امروز در اولین هفته ی بوندس لیگا در سیگنال آیدونا پارک به مصاف بایر لورکوزن خواهد رفت.

دورتموند؛ پیروزی در روز رکوردشکنی یورگن کلوپ

کلوپ با حضور روی نیمکت دورتموند در بازی امروز، رکورد حضور روی نیمکت دورتموند را می‌شکاند و به بلندمدت ترین سرمربی این تیم تبدیل خواهد شد. او از سال 2008 سرمربی دورتموند است. رکورد پیشین در اختیار اوتمار هیتسفیلد بوده است.

دورتوند فصل گذشته با 19 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن در رده دوم قرار گرفت و همچنین مهاجم خود، روبرت لواندوفسکی را هم از دست داد. با این حال،  با خرید آدریان راموس و چیرو ایموبیله، آنها جایگزین‌هایی برای مهاجم لهستانی در اختیار گرفته‌اند و موفق شدند در سوپرکاپ آلمان، 2-0 شاگردان گواردیولا را شکست دهند. همچنین نوری شاهین نیز به بازگشت به میادین نزدیک است ولی این بازی برای او کمی زود است. اولیور کرش و دی یانگ وون به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت ولی اریک دورم که دچار سرماخوردگی شده بود، به این بازی می‌رسد.

لورکوزن؛ بازگشت بندر به میادین

لورکوزن فصل گذشته در رده ی چهارم لیگ را به پایان رساند و موفق نشد سهمیه ی اروپایی کسب کند. مسلما آنها قصد دارند با شروعی خوب، برای حضور در بین 3 تیم برتر بوندس لیگا بجنگند.
در آن سوی میدان، لارس بندر که مدت‌ها بود از میادین دور بود، احتمالا به این بازی خواهد رسید و پاپادوپولیس که به صورت قرضی از شالکه در لورکوزن توپ می‌زند، احتمالا اولین بازی اش را برای این تیم انجام خواهد داد.

     
آی اسپورت
2014-08-23 12:16:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر