فهرست
ونگر: می توانیم شکست فصل قبل مقابل اورتون را جبران کنیم
ونگر: می توانیم شکست فصل قبل مقابل اورتون را جبران کنیم

ونگر: می توانیم شکست فصل قبل مقابل اورتون را جبران کنیم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، در آستانه اولین دیدار خارج از خانه تیمش در رقابت های این فصل مقابل اورتون، معتقد است که شاگردانش می توانند از این دیدار نتیجه بهتری از فصل گذشته کسب کنند.

توپچی ها فصل گذشته در خانه اورتون 3-0 شکست خوردند؛ نتیجه ای که رسیدن این تیم به رتبه چهارم جدول لیگ برتر را به خطر انداخت اما ونگر معتقد است که آن نتیجه اتفاقی بود و نتایج تیمش در دیدارهای خارج از خانه را مطلوب ارزیابی کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" تیم‌‌های زیادی فکر می‌‌کنند که می‌‌توانند ما را اذیت کنند. اگر به سه‌ یا چهار فصل اخیر در خارج از خانه توجه کنیم، ما بهترین تیم‌ خارج از خانه بودیم. بازیکنان جوانی داریم که هر سال بهتر می‌‌شوند و آگاه تر از فصل گذشته خواهند بود. فرصت خوبی‌ داریم که در دیدار امروز به نتیجه مطلوب برسیم و از پارسال بهتر نتیجه بگیریم.\"

ونگر در مورد شکست فصل گذشته تیمش مقابل اورتون هم گفت:\" آنها از نظر امتیاز در سال گذشته پایئن تر از ما بودند اما از نظر ذهنی‌ در آن روز بهتر کار کردند. رقابت تنگاتنگی بود. 79 امتیاز گرفتیم که فکر می‌‌کنم در دوران حضورم در انگلستان اولین بار است که شما با 79 امتیاز چهارم می‌‌شوید. چنین جدولی‌ وجود نداشته است. با اینکه لیگ برتر از هر سال جذاب تر بود اما 4 تیم‌ بالای جدول از همیشه بیشتر امتیاز گرفتند. اینکه اورتون با 72 امتیاز در بین چهار تیم‌ نباشد، عجیب است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-23 12:33:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر