فهرست
حمله تند عابدینی به کی روش و کفاشیان/ اظهارات آنها کلاهبرداری است!
حمله تند عابدینی به کی روش و کفاشیان/ اظهارات آنها کلاهبرداری است!

حمله تند عابدینی به کی روش و کفاشیان/ اظهارات آنها کلاهبرداری است!

آی اسپورت - امیر عابدینی منتقد شدید تمدید قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی است. مدیرعامل سابق پرسپولیس در گفتگویی که با ایسنا داشته با لحنی عجیب و تند درباره تمدید قرارداد کی روش صحبت کرده است.

او  با اشاره به اظهارات علی کفاشیان و کارلوس کی‌روش مبنی بر این که هدف اصلی فوتبال ایران صعود به جام جهانی 2018 است، گفت: من ضمانت می‌کنم که با مربی ایرانی به جام جهانی 2018 صعود می‌کنیم و پای این ضمانت را همه مربیان ایرانی امضا می‌کنند.

وی در ادامه، این اظهارات را نوعی \"کلاهبرداری\" دانست و گفت: هدف این است که به جام جهانی برویم؟ مگر قرار است دیگر نرویم؟ این حرف‌ها کلاهبرداری و مردم فریبی است. نمی‌دانم چرا کفاشیان این کارها را می‌کند.

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-08-23 12:37:48
نظر دهید

۱۰ نظر
4444
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۴۲
این کلاهبرادار هم کیشهای خودشو خوب میشناسه.عاقبت یک حرف حق از این کلاهبردار شنیدیم.
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۲
خفه لطفا. خب؟
پارسا
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۲
گه خوردی دزد
علی
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
اره مثل ٢٠١٠
ارشیا
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۸
آقای مایلی کهن دوم !!! نکه ما با مربی ایرانی به 90ایتالیا ، 94آمریکا ، 98فرانسه ، 2010آفریقای جنوبی راه یافتیم ، این یکی هم طلبمان . باشه ؟!!!
فرهود
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۲
کاملن درسته حرف ایشون!
یارو میاد سالی 12 میلیارد پول میگیره که فقط بره جام جهانی؟؟ لابد قراره همین سبک مسخره رو هم ادامه بده!! میخوام اگه قراره با این سبک بازی کنه تیم 100 سال نره جام جهانی!!
محسن
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
از سال 98 به این ور هر 4 سال یه در میون در جام جهانی حضور داشتیم اگر تو جام جهانی 2018 روسیه حضور داشته باشیم برای اولین بار تو تاریخ فوتبال کشورمون میشه که دو دوره متوالی توی جام جهانی حضور داریم.قطعا بهترین اتفاق فوتبالی بعد از انقلاب همین مورد میتونه باشه ولی یه سری از آقایون از پنجشنبه که اعلام شده کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی میمونه دوباره دارن برای تیم ملی حاشیه درست میکنن.
مجید
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۳۶
این هپلی امسال دیگه تیم و باشگاه نداره که بصورت اجمعین آنها را نابود کند حالا چنگ و دندون به تیم ملی نشان میده؟ تا دیروز میو میو برای باشگاه پرسپولیس میکرد انجا که پیشته پیشته شنید یقه کفاشیان را گرفته اخه دایناسور به تو چه ربطی داره ؟ فکر میکنی کی هستی ؟ آدم چه جوری باید رسوا بشه تا حد واندازه خودش را بدونه با با یه نگاهی به کارنامه ات بکن بعد دم تکان بده!!
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۲
تضمین می کنن!!حرف مفت
سعید
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
دوباره چی زدی حاجی؟ مرغوبش گیر نمیاد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر