فهرست
سیمئونه: مانژوکیچ اتلتیکو را قوی تر کرده است
سیمئونه: مانژوکیچ اتلتیکو را قوی تر کرده است

سیمئونه: مانژوکیچ اتلتیکو را قوی تر کرده است

آی اسپورت- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید از عملکرد خرید‌های تابستانی تیمش بسیار خوشحال است و خرید بازیکنان دیگر را تکذیب نکرد.

روخی بلانکوس روز گذشته با تک گل ماریو مانژوکیچ، خرید جدید این تیم، موفق شد رئال مادرید را 1-0 شکست دهد و در مجموع با نتیجه 2-1، قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شود.مانژوکیچ جایگزین دیگو کاستا شد که به تازگی از این تیم به چلسی رفته و عملکرد بسیار خوبی در دیدار شب گذشته داشت.

سیمئونه در کنفرانس خبری گفت: \" بازیکنان جدید دست مارا باز می‌گذارند. انها در حال پیشرفت هستند. یک بازی مهم از مانژوکیچ و گریزمان مشاهده کردیم که آنتونیو در نیمه دوم بسیار خوب کار کرد . اسکویرا هم عالی بود. تیم بسته نشده، هر چیزی ممکن است رخ دهد. حداقل چهار تغییر در تیم رخ داده زیرا مانژوکیچ کاستا نیست، گریزمان دیوید ویا نیست و اسکویرا فیلیپه لوئیز نیست و دیدیم که تیم چگونه بدون از دست دادن ریشه اش، پیروز شد .\"

سیمئونه عنوان کرد که با اینکه این پیروزی نمی‌تواند ناراحتی از شکست در فینال لیگ قهرمانان در لیسبون را بشوید، ولی بازیکنان اتلتی بسیار خوشحال هستند.

او گفت: \" مثل لیگ قهرمانان نبود، در بازی امروز همانطور که خواستیم بازی کردیم. در دیدار قبلی، اوضاع آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت، ولی ما همیشه رقابت طلب هستیم و این مارا مفتخر می‌کند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-23 14:14:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر