فهرست
طارمی: نوروزی کمک زیادی به من کرد/ با هم سر تمرین می آمدیم
طارمی: نوروزی کمک زیادی به من کرد/ با هم سر تمرین می آمدیم

طارمی: نوروزی کمک زیادی به من کرد/ با هم سر تمرین می آمدیم

آی اسپورت – مهدی طارمی مهاجم بوشهری و جوان پرسپولیس بعد از گلزنی مقابل ذوب آهن مقابل ملوان هم در ترکیب اصلی قرار گرفت  اما این بار هم ناکام بود.طارمی مثل هم تیمی هایش از اتفاقی که برای رضا نوروزی افتاده ناراحت است و حرف هایش را اینطوری آغاز می کند:« از اتفاقی که برای رضا نوروزی افتاد واقعا متاسف شدم. همه ما امیدوار بودیم که موضوع جدی نباشد. او و ماهینی جزو نفرات با تجربه‌ای بودند که حداقل به خود من کمک زیادی کردند تا پس از حضور در پرسپولیس در تیم جا بیفتم و احساس غریبی نکنم حتی با هم بر سر تمرین حاضر می‌شدیم.»

هر چچند نوروزی برای  طارمی رقیبی درجه یک به شمار می آید اما این بازیکن از مصدومیت طولانی هم پستی اش ناراحت است:«رقابت ما فقط برای داخل زمین است و ما بیشتر رفیق شده بودیم. همه ما امیدواریم که رضا بتواند هر چه زودتر به بازی‌ها برگردد. واقعا حیف شد که این اتفاق برای او روی داد.»
مهاجم جوان پرسپولیس درباره اینکه تعداد مصدومان بویژه در خط حمله زیاد است و او و عباس‌زاده باید بار گلزنی تیم را به دوش بکشند، می گوید:« از مواجهه با این شرایط ترسی نداریم. البته اینکه یکسری از بچه‌ها نیستند نگران کننده است. جبران غیبت نفراتی مثل نوروزی آسان نیست ولی تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا جای خالی بچه‌ها را تا حد توان پر کنیم تا زمانی که آنها دوباره به جمع تیم اضافه شوند.»

طارمی درباره اینکه آیا با توجه به اولین گلش، شگرد خاصی برای گل زدن دارد به سایت رسمی باشگاهش می گوید:« شگرد خاصی ندارم، هر جور گلی می‌زنم و همه چیز بستگی به شرایط دارد. گل اولم به اصطلاح روی یک توپ مرده به دست آمد. بالاخره شماره 17 پرسپولیس هم برای آقا فرشاد بود که استاد این کار بود، من هم سعی می‌کنم کاری که کادر فنی می‌خواهد را به درستی انجام بدهم.»
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-23 13:37:15
نظر دهید

۱ نظر
جنوب
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۳
با عباس زاده بترکونین تیمها رو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر