فهرست
کاظمی: کی روش، بهانه ای برای قهرمان نشدن در آسیا ندارد/ متولیان سقف قرارداد فوتبال ایران را بیچاره کردند/آقایان! تا کی می خواهید فیلم بازی کنید؟!
کاظمی: کی روش، بهانه ای برای قهرمان نشدن در آسیا ندارد/ متولیان سقف قرارداد فوتبال ایران را بیچاره کردند/آقایان! تا کی می خواهید فیلم بازی کنید؟!

کاظمی: کی روش، بهانه ای برای قهرمان نشدن در آسیا ندارد/ متولیان سقف قرارداد فوتبال ایران را بیچاره کردند/آقایان! تا کی می خواهید فیلم بازی کنید؟!

آی اسپورت- یکی از آن ف.ک های معروف که توانست پیکان را به لیگ بازگرداند، مورد بی مهری مسئولان این تیم قرار گرفت تا نتواند همراه با این تیم در لیگ برتر هم حاضر شود. او به دلیل اختلافاتش با حجت الاسلام علیپور، در فصول اخیر کمتر توانسته روی نیمکت تیم های لیگ برتری بنشیند اما خودش معتقد است دیگر مشکلی برای سرمربیگری در لیگ برتر ندارد. حالا بعد از گذشت 4 هفته از لیگ برتر و با توجه به نتایج ضعیف پیکان بازهم نام فرهاد کاظمی برای بازگشت به پیکان مطرح شده اما او فعلا این مساله را تکذیب می کند. گفت و گوی روزنامه شهروند با فرهاد کاظمی را در ادامه می خوانید:

*  با توجه به نتایج ضعیف پیکان در 4 هفته ابتدایی بار دیگر صحبت از بازگشت شما برای حضور روی نیمکت این تیم است؟

هیچ صحبتی با من برای بازگشت به پیکان انجام نشده است البته دیگر مشکلی برای سرمربیگری در لیگ برتر ندارم و هر پیشنهادی باشد، روی آن فکر می کنم. امیدوارم پیکان که تیم خوبی دارد و حتی می تواند سهمیه آسیا را نیز با بازیکنانی که در اختیار گرفته، کسب کند در هفته های آینده نتایج بهتری کسب کند و از بحرانی که گرفتار آن شده، بیرون بیاید.

*  کی روش بالاخره به ایران بازگشت و با فدراسیون توافق کرد. ادامه حضور او را چطور می بینید؟

در شرایط فعلی کی روش بهترین گزینه برای حضور روی نیمکت تیم ملی است زیرا بعد از 3 سال شناخت کاملی از فوتبال ایران پیدا کرده و جام جهانی نیز تجربه های او را دوچندان کرده است. در کل تمدید قرارداد این مربی برای فوتبال ما اتفاق مثبتی است اما جامعه ما از تیم ملی نتیجه می خواهد و کی روش باید فقط به نتیجه گیری در تیم ملی فکر کند. البته اینکه توقعات از او بالاست، تا حدودی طبیعی است زیرا دلیل تمدید قراردادش نیز همین بوده که از این پس دوران نتیجه گیری را با تیم ملی آغاز کند.

*  فکر می کنید در جام ملتهای آسیا ایران می تواند طلسم 40 ساله قهرمانی در آسیا را بشکند؟

ابتدا این را بگویم که جام ملتهای آسیا برای فوتبال ایران زیاد بزرگ نیست، اگر هم 40 سال است قهرمان آسیا نشدیم چون فوتبالمان ثبات نداشته است. حالا که هم در مدیریت و هم در کادرفنی ثبات ایجاد شده، پس دیگر کی روش هیچ بهانه ای ندارد که ایران را به قهرمانی در این مسابقات نرساند. حس می کنم این بار اتفاق خوبی در جام ملتهای آسیا برای فوتبال ما رخ می دهد و اینکه چه بازیکنانی و با چه میانگین سنی به این رقابتها اعزام شوند، هم به تفکر کی روش بستگی دارد.

*  این روزها افشاگری در فوتبال ایران تبدیل به یک مد شده و دائما شاهد صحبتهایی هستیم که بازیکنان و مربیان علیه یکدیگر مطرح می کنند؟

این افشاگری ها مربوط به روزهای فعلی فوتبال ایران نیست. یکسری بازیکن و مربی چون در هنگام جدایی شان خاطره خوبی ندارند، دست به این کارها می زنند. البته این افشاگری ها را همان کسانی مد کرده اند که سقف قرارداد را گذاشتند. تمام بلاها را این آقایان بر سر فوتبال ایران آوردند. حالا می گویند چرا قراردادها میلیاردی است، این آقایان آنقدر مبهم از اتفاقات پشت پرده فوتبال گفتند که این بی پروایی در کلام فوتبالی ها مد شده است. با همین مسائل فوتبال ایران را بیچاره کردند.

*  این آقایانی که می گویید اگر متخلف هستند، چرا از فوتبال نمی روند؟

نگران نباشید، بالاخره درست می شود و این آقایان نیز رفتنی هستند. تا کی می خواهند به این فیلمی که بازی می کنند، ادامه دهند؟ در شرایط فعلی وظیف کمیته انضباطی است که به ماجرا ورود کند و به افرادی که اتهام های بی مورد می زنند، برخورد کند. افرادی در این فوتبال هستند که از همان داخل فدراسیون داستان ها را طرح ریزی می کنند اما کسی هم نیست با آنها برخورد کند. تا کسی هم در مورد این افراد صحبت می کند، بلافاصله محروم می شود و به همین دلیل است که کسی نتوانسته دستشان را رو کند اما مطمئن باشید این ماجراها نیز روزی به پایان خواهد رسید.

  ۸  
آی اسپورت
2014-08-23 14:33:08
نظر دهید

۸ نظر
قاسم
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۹
برو بابا تو هم از همون دسته مافیایی کثیف خودت و کله مرغی و
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
پیشنهادی از پیکان ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
مجید
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
چون ثبات نداشتیم قهرمان اسیا نشدیم!! تو را بخدا تحلیل را ببینید؟؟ فولاد که چند سال است ثبات داره چرا در باشگاهای اسیا از گروهش بالا نیامد؟ استقلال --سپاهان-- پرسپولیس که مدیریت باشگاه و مربیانش بصورت دوره ایی رفت و امد دارنند چرا در اسیا نتیجه نمیگیرند؟این صحیح نیست که هر کس به دنبال سهم خودش بگرده برای شروع یک چنگ ودندون به کی روش و تیم ملی نشان بده! منشوری عزیز توجه کند او به پیکان خواهد آمد و با اون باز به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد! حالا که تیم ملی مربی اش را شناخت در جا برود جام هم بیاورد؟چرا خودتت در این 20 سال یکبار طعم جام اوردن حتی در این لیگ در پیتی رابه کام ات شیرین نکرده ایی؟چرا اقایان خودشان را به کوچه علی چپ میزنند؟
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۱
ممنون مجید به خاطر نظر خوبت
علیرضا
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۲
قاسم جان امروز اسطوره پرسپولیس یعنی حاجی مایلی کهن گفته تیم محبوبتون مگه از طریق کارت به کارت از بحران در بیاد.دیگه خودت تا ته ماجرا رو بخون که مافیا و کثیف کدام تیمه و کدام مربیه.
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۵
مجید جان فرهاد کاظمی مثل اینکه چندتا قهرمانی ( مخصوصا اولین قهرمانی سپاهان در لیگ ) رو در کارنامه داره
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۰
ف ک ها الف قاف ها میم میم ها و کلا همه کسانی که امروز برای کیروش شاخ و شانه میکشند اگر عرضه داشتند یکبار تیم باشگاهیشان را قهرمان آسیا می کردند بعد عربده میزدند آقایان علت عدم نتیجه گیری یک مربی در آسیا که اتفاقا حتی برای جانشینی کیروش علیه تیم ملی توطئه هم کرد خیلی ساده این است که در مسابقات بین المللی ابزارهای ملی که با استفاده از آنها میشود قهرمان هم شد زیاد کاربرد ندارند این ابزارها هم عبارتند از تقلب رشوه به داوری رشوه به بازیکنان تیم مقابل وعده به بازیکنان تیم مقابل زد و بند با سیاسیون و.....
قاسم
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۷
علیرضا جان پس حالا که اینطوریه برو مصاحبه مایلی علیه سرمربیتون رو بخون خوشحال میشی... مصاحبه5ماه پیش رو میگم اگه یادت نمیاد یادت بیارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر