فهرست
ابراهیم‌زاده: مقابل استقلال، روز خوب پیکان خواهد بود/ رحمتی حرفه ای است و احترام استقلالی ها را نگه می دارد/ هیچ کس از این نتایج راضی نیست
ابراهیم‌زاده: مقابل استقلال، روز خوب پیکان خواهد بود/ رحمتی حرفه ای است و احترام استقلالی ها را نگه می دارد/ هیچ کس از این نتایج راضی نیست

ابراهیم‌زاده: مقابل استقلال، روز خوب پیکان خواهد بود/ رحمتی حرفه ای است و احترام استقلالی ها را نگه می دارد/ هیچ کس از این نتایج راضی نیست

آی اسپورت- منصور ابراهیم زاده، سرمربی پیکان به دیدار فردای تیمش مقابل استقلال بسیار امیدوار است. او در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: بیش از یک هفته از مراسم خاکسپاری مهدی نفر خبرنگار ورزشی گذشته و بار دیگر این مصیبت را تسلیت می‌گویم. امروز نیز روز پزشک است و یکی از گروه‌هایی که به تیم‌ها کمک می‌کند گروه پزشکی است و به آنها این روز را تبریک گفته و آرزوی موفقیت دارم.

وی در مورد دیدار فردا تصریح کرد: بیشتر می‌خواهم درباره تیم خودم صحبت کنم. اعتقاد من و مجموعه تیم این است که شرایط تیم بهتر شده و حتماً همه بازیکنان پیکان مقابل استقلال انگیزه زیادی خواهند داشت. مطمئن باشید فردا یک روز خوب و فوتبال خوبی را از پیکان می‌بینید.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه نمی‌توان منکر اتفاقات فوتبال شد، خاطرنشان کرد: در دیدار گذشته بازی خوبی انجام دادیم اما موفق به پیروزی نشدیم.

وی استقلال مجموعه‌ای را از تیم خوب توصیف کرد و افزود: با احترام به همه بازیکنان خوب استقلال باید بگویم که امیر قلعه‌نویی نقش مهمی در موفقیت استقلال دارد. آنها با وجود نبود حنیف‌ عمران‌زاده و امیرحسین صادقی بازهم با 9 امتیاز در بالای جدول حضور دارند که این مسئله مرهون زحمات قلعه‌نویی و سایر همکارانش است.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که برای بازی با استقلال محروم و مصدوم دارد یا نه، عنوان کرد: خوشبختانه بازیکن محرومی نداریم و مصدومان هم در این چند روز به ما اضافه شده‌اند و تقریباً تیم‌مان تکمیل شده است.

ابراهیم‌زاده درباره اینکه تیمش بعد از 4 بازی تنها 2 امتیاز کسب کرده و این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، گفت: هیچکس نمی‌خواهد این روند ادامه پیدا کند و همه دوست داریم پیروز شویم. مطمئناً ما به موفقیت فکر می‌کنیم و شاید شرایط کمی بحرانی باشد اما به آینده کارمان ایمان داریم و با همین شرایط رو به جلو می‌رویم.

وی اضافه کرد: 3 بازی سخت پیش رو داریم و باید به مصاف استقلال، نفت و فولاد برویم. با توانی که در بازیکنان ما وجود دارد می‌توانیم در این 3 بازی نتیجه بگیریم.

وی در خصوص مشکلات سعید حلافی گفت: این بازیکن روز گذشته با ما تمرین کرد و امروز نیز قرار است کارهای او نهایی و حل شود و امیدوارم کارهای تمام فوتبالیست‌هایی که مشکلاتی دارند حل شود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره رویارویی مهدی رحمتی با استقلال و مشکلاتی که وجود داشت، عنوان کرد: ما با یک مجموعه حرفه‌ای روبه رو هستیم و از کادر مدیریتی، بازیکنان و ... همه حرفه‌ای هستند. یک بازیکن پیش از این در تیمی بوده که این فصل جدا شده اما باید بگویم رحمتی همیشه یک بازیکن خوب و حرفه‌ای است و او یک بازیکن اجتماعی و باهوش محسوب می‌شود که همیشه احترام تیم مقابل و هواداران آنها را نگه داشته است. اعتقاد زیادی به رحمتی و توانایی‌هایش داریم و می‌دانیم که با انگیزه بالا به کارش ادامه می‌دهد.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به این سوال که پیش از بازی با استقلال توصیه‌ای به رحمتی خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: با توجه به شناختی که من از رحمتی دارم به نظرم او با همه این مسائل بسیار خوب برخورد می‌کند و در بازی فردا به خوبی عمل خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-08-23 14:46:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر