فهرست
گزارش روز:یک پای خدیرا بیرون از رئال مادرید
گزارش روز:یک پای خدیرا بیرون از رئال مادرید

گزارش روز:یک پای خدیرا بیرون از رئال مادرید

آی اسپورت - سامی خدیرا این روزها در حال واکنش نشان دادن به اتفاقاتی است که در باشگاه رئال مادرید حول محور او در حال رخ دادن است. رئال به او اولتیماتوم داده است که یا در این تابستان یا زمستان پیش رو، تمدید قرارداد کن یا اینکه به بهترین پیشنهاد ممکن جواب مثبت بده.

او که دیروز از سوی آنچلوتی در لیست بازیکنان موردنظر برای بازی مقابل اتلتیکو قرار نگرفته بود؛ به گفته خودش بدون اجازه، پرواز لایپزیک را رزرو کرد و به آلمان رفت تا بازی برادرش رانی را در دسته دوم آلمان تماشا کند. در کنار او ایجنتش آقای یورگ نوباوئر حضور داشت .

این در حالی است که آنچلوتی در نشست خبری پس از بازی سوپرجام اسپانیا اعلام کرد که خدیرا از او اجازه گرفته بود.

خدیرا به خبرنگار نشریه بیلد آلمان گفت: \" در حال حاضر یک پای من بیرون از رئال مادرید است و تا 31 آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.\"

خدیرا نوامبر و دسامبر گذشته دو پیشنهاد تمدید قرار داد را رد کرده بود و پس از پایان جام جهانی زمانی که ایجنتش با مسئولان رئال برای تمدید قرار داد تماس گرفت اینگونه جواب شنید : \" فعلا عجله ای نیست؛ چون کروس را داریم.\"

با شنیدن این جواب خدیرا متوجه شد که بهتر است به فکر ترک رئال مادرید باشد چرا که دیگر در ایده های این باشگاه جایی ندارد. در حال حاضر از بایرن به عنوان مقصد بعدی این بازیکن یاد می شود


     
آی اسپورت
2014-08-23 15:30:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر