فهرست
گزارش روز: همه گزینه های میلان برای جانشینی بالوتلی
گزارش روز: همه گزینه های میلان برای جانشینی بالوتلی

گزارش روز: همه گزینه های میلان برای جانشینی بالوتلی

آی اسپورت - باشگاه میلان این روزها با زا دست دادن بالوتلی که به لیورپول می پیوندد به شدت به دنبال پیدا کردن یک جایگزین مناسب برای این بازیکن می گردد. گزینه های زیادی نیز برای جانشینی سوپرماریو مطرح شده است. 

دیروز از علاقه جدی میلان به خرید مهاجم پورتو خبری به بیرون درز کرد. با این وجود رویاهای میلان برای جانشین کردن جکسون مارتینس بجای بالوتلی در حال نابود شدن است.

دیروز گاتزتا گزارش داده بود که میلانی ها با پیشنهادی 25 میلیون یورویی قصد جذب این مهاجم کلمبیایی را دارد. اما امروز این باشگاه پرتغالی رسما اعلام کرد که مارتینس غیر قابل ترنسفر است.\"Portada
به گزارش همین روزنامه، چیچاریتو ، موریل ، نگردو و سولدادو جانشینان احتمالی بالوتلی در میلان خواهند بود. بازیکنانی که از لحاظ اقتصادی برای براوسکونی به صرفه تر نیز هستند.

چیچاریتو فصل گذشته همچون فصول قبل تر، بازیکنی ثابت در ترکیب یونایتد نبود و هرچند در غیاب فن پرسی در اولین بازی فصل یونایتد از سوی فن خال در ترکیب ثابت قرار داشت اما به نظر نمی رسد که یونایتدی ها برنامه ای برای حفظ این مکزیکی داشته باشند.

سولدادو نیز فصل قبل در تاتنهام آماری ناامید کننده داشت و باشگاه لندنی بی میل نیست تا او را به باشگاهی دیگر واگذار کند.

نگردو در نیم فصل اول فصل گذشته برای سیتی بسیار خوش درخشید. او که از سویا به سیتی آمده بود در نیم فصل دوم افت وحشتناکی کرد و با مصدومیت هم روبرو شد. نگردو جام جهانی را هم از دست داد و در فصل جاری نیز چندان مورد اعتماد پیگرینی قرار ندارد.

همچنین از فالکائو و تورس نیز به عنوان دیگر گزینه های میلان یاد می شود. گزینه هایی که البته گران تر هستند و جذب آنها نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد.


     
آی اسپورت
2014-08-23 17:39:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر