فهرست
ویدئو:صحنه مشت زدن کریس رونالدو به گودین
ویدئو:صحنه مشت زدن کریس رونالدو به گودین

ویدئو:صحنه مشت زدن کریس رونالدو به گودین

آی اسپورت - بامداد امروز تیم اتلتیکو مادرید موفق شد تا با شکست رئال، قهرمان سوپرجام اسپانیا شود و رئال را از رسیدن به ششگانه محروم کند.

اما سوای نتیجه بازی، صحنه جنجالی برخورد \"کریس رونالدو\" با \"دیه گو گودین\"، مدافع اروگوئه ای اتلتیکو در درون محوطه جریمه به صحنه ای جنجالی در شبکه های اجتماعی بدل شده است.

بر اساس فیلم های موجود، رونالدو به هنگام یک ضربه کرنر، درون محوطه جریمه پس از اینکه با سماجت گودین در یارگیری مواجه می شود با مشت زدن به وی او را از خود دور می کند.

البته او با یک کارت زرد جریمه شد ولی در فیلم مشخص است که او عامدانه این کار را انجام داده و شدت ضربه به گونه ای بوده که رونالدو می توانست حتی از بازی اخراج شود.

فیلم این برخورد را اینجا ببینید

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-23 16:30:55
نظر دهید

۲ نظر
majid
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۳
متأسفانه هرچه می گذرد این سایت بیشتر به سمت یک سایت آنتی مادریدی گرایش پیدا میکند .
چک ریبری به کارواخال ،ضربه مشت دیگو کاستا به شکم مدافع سویا ، ضربه رائول گارسیا به کمر آلونسو ، کلاً بازی وحشیانه تیم اتلتیکو مادرید که حتی طرفداران بارسا از دست آنان شاکی هستند که همه ااینها با اغماض داور روبه رو شد ومیشود در سایت شما مورد توجه نیست اما کوچکترین اتفاقی از طرف تیم رئال مادرید را بزرگنمای ی میکنید و تیتر یک البته از سایتی که اکثر مقاله هایی که در مورد رئال چاپ می کند حتی در زمان قهرمانی لیگ قهرمانان پر از بغض وکینه است بیش از این انتظار نیست . با این حال بنده تا امروز فقط به دلیل به روز بودن سایت به آن سر می زدم اما با ادامه این رویه شما مخاطمان خود را از دست می دهید ودر حد یک سایت طرفداری که طرفدار یک یا دو تیم خاص است می شوید.
مروت جعفرپور
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۱۳
آی اسپورت = انتی مادرید
جمع کنید بساط خودتون رو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر