فهرست
منصوریان: هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت ما هستند
منصوریان: هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت ما هستند

منصوریان: هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت ما هستند

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان جلسه هیات مدیره این باشگاه گفت: در جلسه امروز پیرامون مشکلات استقلال صحبت کردیم و بحث‌های خوبی مطرح شد. حواشی پیرامون باشگاه استقلال و اتفاقات داخلی این باشگاه مورد بحث قرار گرفت. ایده‌ها و نظرات افراد خوب هیات‌مدیره نزدیک به هم بود. سعی و تلاش مجموعه استقلال بر این است که کمک‌های مالی تامین شود.  وضعیت مالی سال گذشته بازیکنان نامناسب بود و امروز خوشبختانه قرارداد جدیدی بسته شد. اعضای هیات مدیره برای حل مشکلات داخلی تیم و مواردی که امکان دارد تیم را در ادامه فصل اذیت کند، اعلام آمادگی کردند. در مجموع جلسه خوبی بود و برخلاف سال گذشته احساس می‌کردم اعضای هیات مدیره برای دفاع از اسم و اعتبار استقلال از کادر فنی و بازیکنان خود حمایت کنند و این کمک می‌کند زمانی که ما در پیش گرفتیم صعودی باشد و با این عمل می‌توانیم به شرایط آرمانی‌ که می‌خواهیم برسیم.

 اضافه شدن فردی به کادر فنی: صحبت از تقویت کادر فنی به میان نیامد. دو تا از سرمربی‌های سابق تیم ملی در کنار من هستند. دستیار سابق آقای کی‌روش و گروهی که در تیم ملی امید بودند کمک من هستند. در این جلسه عملکردی که معمولا در اختیار رئیس باشگاه می‌گذاریم را در اختیار هیات مدیره قرار دادیم و دغدغه و نگرانی‌های اعضای هیات مدیره با من یکی بود و آن برطرف کردن مشکلات استقلال بود. از آنها خواستم که به یکدیگر نزدیک باشم. در حوزه فنی جواد قراب و دیگر دوستان کمک تیم کنند. آنها باید بدانند که هدف‌گذاری باشگاه چیست و به سوی تحقق یافتن آن حرکت کنند.

عملکرد استقلال در لیگ هفدهم و کسب تنها یک پیروزی و یک گل در چهار دیدار: ما در فصل گذشته و این فصل دو اتفاق افتاد. فصل گذشته بخش اعظمی از کادر فنی جابه‌جا شدند و در این فصل نزدیک به شش بازیکن جذب شدند که چهار نفر آن ستاره هستند و دو بازیکن جوان و قراردادی بلندمدت جذب تیم شدند.

  ۳  
آی اسپورت
2017-08-20 19:08:00
نظر دهید

۳ نظر
منصوبیان هستم!
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
باید از بالا حکم اخراجم بیاد چرا که من منصوبیان هستم!!
۴
از شش نفر چهار نفر ستاره هستند!
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
جباری و جبارف و پژمان و داریوش شجاعیان.
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
هیئت مدیره فهمید که فنداسیون برای سال 1403 محکم ریخته شده و استپ در جدول موقتی بوده و ربطی به بیسوادی من ندارد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر