فهرست
سپاهان - فولاد؛ نبرد سوم کروات ها/ اسکو و زلاتکو در جستجوی صدر
سپاهان - فولاد؛ نبرد سوم کروات ها/ اسکو و زلاتکو در جستجوی صدر

سپاهان - فولاد؛ نبرد سوم کروات ها/ اسکو و زلاتکو در جستجوی صدر

آی اسپورت - 

 

کم تر از یک هفته بعد از شکست سنگین و دور از انتظار برابر نفت در تهران، سپاهان در فولادشهر میزبان فولاد خوزستان خواهد بود. طلایی ها که فصل را با سه پیروزی مقتدرانه آغاز کرده بودند، نمایش ضعیف برابر نفت را خیلی زود پیش چشم هواداران شان قرار دادند تا ثابت کنند از همین حالا نمی شود حکم به قهرمانی شان در لیگ چهاردهم داد. آن نتیجه نامطلوب، دیدار هفته پنجم تیم اصفهانی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. آن ها باید در جدال با مدافع عنوان قهرمانی، به یک پیروزی دست پیدا کنند تا باز هم مهمان رده اول جدول رده بندی باشند. در غیر این صورت، فولاد و استقلال همچنان رقبای جدانشدنی این تیم در این رده خواهند بود.

بر خلاف سپاهان، فولاد با روحیه خوب برد هفته گذشته به این مسابقه گام می گذارد. بچه های اسکوچیچ بعد از شکست در دیدار هفته اول برابر تراکتور، هر سه دیدار بعدی را با پیروزی های خفیف به پایان رسانده اند. آن ها در هفته دوم پرسپولیس را مغلوب کرده اند، در هفته سوم راه آهن را شکست داده اند و هفته گذشته نیز در دربی اهواز با یک گل به برتری رسیده اند. این نتایج در حالی به دست آمده که آن ها کاپیتان بختیار رحمانی را برای مدتی نامعلوم از دست داده اند. این موضوع روی نتایج تیم اسکو تاثیر نگذاشته اما روی شکل بازی این تیم چرا.

سپاهان و فولاد در مجموع 24 بار در رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفته اند که سهم سپاهان 10 برد و سهم فولاد 4 پیروزی بوده است. در این بازی ها، سپاهان 54 و فولاد 23 گل به ثمر رسانده اند. در 5 دیدار اخیر دو تیم نیز سپاهان 3 بار پیروز شده و فولاد یک بار موفق شده حریف را شکست دهد. زلاتکو کرانچار البته خاطره خوشی از رویارویی با اسکوچیچ در اصفهان ندارد. او فصل گذشته در فولادشهر برابر ملوان اسکوچیچ شکست خورد و البته در دیدار برگشت در انزلی، با نتیجه سه بر دو این تیم و مربی اش را شکست داد.

با توجه به محرومیت شجاع خلیل زاده و مرادمند، علی احمدی در این مسابقه مدافع ثابت سپاهان خواهد بود. شهاب گردان نیز مصدوم است تا حضور رحمان احمدی درون دروازه تضمین شود. در میان مهره های سپاهان، دو نفر از ستاره های فصل گذشته فولاد نیز حضور دارند. عبدالله کرمی و لوسیانو پریرا در این مسابقه در برابر تیمی قرار می گیرند که در لباس ان قهرمان لیگ برتر شدند. در سمت مقابل خبر خوب برای اهوازی ها، پایان محرومیت ایمان موسوی است. مهاجم پرحاشیه فولاد از این مسابقه برای تیمش به میدان خواهد رفت. مهم ترین مهره این روزها فولاد البته سروش رفیعی است. ستاره تکنیکی که حالا در غیاب بختیار نبض میانه میدان تیمش را به دست گرفته است.

 

جدال کروات های صدرنشین فوتبال ایران، حساس ترین دیدار هفته پنجم لیگ را خواهد ساخت. دیداری که استقلالی ها از آن یک مساوی می خواهند و طرفداران سپاهان و فولاد به پیروزی در آن می اندیشند. طبعا زلاتکو کرانچار فشار بیشتری را تا آغاز مسابقه متحمل خواهد شد. چرا که ترکیب بسیار پرستاره تری در اختیار دارد.

 

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-23 17:07:17
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۴
ب امید برد فولاد .
فری
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۳
سپاهان.میترکونه
استقلال سرور هرچی لنگ
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۰
اگه فولاد بزنه سپاهان سه امتیاز عقب میفته بعد از اون قهرمانی میفته دست ما و فولاد که خودمون اول دومی رو بین خودمون تقسیم میکنیم و پرس پولیس هم با توتئه تو لیگ میمونه ...
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۳
شیییره سپاهان...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر