فهرست
لوئیس انریکه:اتلتیکو شانس اول قهرمانی است/مسی در بهترین فرم خودش قرار دارد
لوئیس انریکه:اتلتیکو شانس اول قهرمانی است/مسی در بهترین فرم خودش قرار دارد

لوئیس انریکه:اتلتیکو شانس اول قهرمانی است/مسی در بهترین فرم خودش قرار دارد

آی اسپورت - لوئیس انریکه مربی بارسا تیم خود را برای بازی فردا شب در مقابل الچه آماده می کند. این اولین بازی بارسای لوئیس انریکه در لالیگا خواهد بود. او در نشست خبری پیش از این بازی گفت :


از عملکرد بازیکنانتان راضی هستید ؟

بله. هفته گذشته این مطلب را گفتم.در طول هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر آماده رویارویی با الچه هستیم.می دانیم که حریف دشواری را پیش رو داریم. این تیم در دفاع بسیار سختگیرانه بازی می کند و البته بازی هیجان انگیزی خواهد شد


وضعیت نیمار و پدرو چگونه است؟

وضعیت نیمار فردا مشخص خواهد شد. اما پدرو امروز با ما تمرین کرد. ببینیم فردا چه اتفاقی می افتد. مطمئنا روی هر دو بازیکن حساب می کنم


وضعیت دفاعی تیمتان

خوشبینم . بازیکنان زیادی در این منطقه داریم و دستم برای ایجاد تغییرات باز است.


یک شروع قدرتمندانه در لالیگا تا چه حد برای شما ارزشمند است؟

بازی اول همیشه مهم است.البته ممکن است بازی اول را ببازیم ولی 37 بازی بعدی را پیروز شویم. مهم این است که بتوانیم جو تیم را از یک بازی تا بازی بعدی به خوبی کنترل کنیم.فعلا تنها به بازی با الچه فکر می کنم. در حال حاضر هر احتمالی ممکن است و در مورد آنچه که پس از بازی اتفاق خواهد افتاد؛ در زمان مناسبش صحبت می کنیم.


مونیر برای این بازی آماده است؟

هر بازیکنی که در لیست بازیکنان برای بازی با الچه قرار بگیرد؛ بدین معناست که برای قرار گرفتن در لیست 11 نفره صلاحیت دارد.در مورد هیچ بازیکنی تردید ندارم


چه زمانی به بازیکنان لیست 11 نفره را اعلام خواهید کرد؟

روز مسابقه و به فاصله دو ساعت مانده به شروع بازی، با بازیکنان در این موردصحبت خواهم کرد. 


در صورت بخشیده نشدن بارسا(ممنوعیت خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی بعدی) آیا در این تابستان باز هم خرید دیگری خواهید داشت؟

هنوز این پرونده در جریان است و هر زمان که نتیجه اش قطعی شد؛ در موردش صحبت خواهیم کرد. تا همین الان هم به خوبی تقویت شده ایم


سوپرجام اسپانیا هم با برتری اتلتیکو خامه یافت. خطرناک ترین حریف شما در این فصل کدام تیم خواهد بود؟

بطور حتم رئال و اتلتیکو.اما بدون شک اتلتیکو شانس اول قهرمانی است نه به این دلیل که سال گذشته قهرمان شده؛ بلکه این تیم با همان ایده موفق فصل گذشته به میدان می رود و به خوبی با رفتن بازیکنان اصلی خود کنار آمده و خرید های موفقی داشته است.

فصل گذشته وقتی می گفتم که این تیم شانس قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان است؛ همه به من می خندیدند. اتلتیکو امسال هم یکی از شانس های مسلم در چمپیونزلیگ است.

رئال مادرید رقیب همیشگی و ابدی ماست و به خوبی خودش را تقویت کرده است. فصل هیجان انگیزی در پیش است. ما هم از انگیزه بسیار بالایی برخورداریم.


مسی فشار زیادی را تحمل می کند؟

خیر. او در بهترین فرم ممکن فصل را شروع خواهد کرد.او هم مثل دیگر بازیکنان انگیزه فراوانی برای پیروز شدن دارد.


ترجمه : رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-23 17:21:34
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۶
انریکه چقدر زرنگى کرد ..سیموئه همیشه تو مصاحبه هاش با تعریف از قدرت بارساونا و رئال فشار رو از رو تیمش بر میداره ، حالا انریکه هم با این حرفش یه جورایى به سیموئه ثابت کرد تو جنگ لفظى کم نمیاره ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر