فهرست
راکیتیچ:من ژاوی نیستم / مسی تفاوتی با سایر بازیکنان ندارد
راکیتیچ:من ژاوی نیستم / مسی تفاوتی با سایر بازیکنان ندارد

راکیتیچ:من ژاوی نیستم / مسی تفاوتی با سایر بازیکنان ندارد

آی اسپورت - ایوان راکیتیچ این تابستان به عنوان جانشین ژاوی به بارسلونا پیوست اما چندی بعد ژاوی اعلام کرد که قصد جدایی از بارسا را ندارد و در این تیم خواهد ماند.

ژاوی 34 ساله در حال حاضر کاپیتان اول بارسا محسوب می شود و راکیتیچ کروات اعلام داشته که از رقابت با کاپیتان استقبال خواهد کرد و از ماندن او خوشحال شده است.

راکیتیچ عقیده دارد که مقایسه شدن با بازیکنی نظیر ژاوی غیر ممکن است. وی در مصاحبه با نشریه \"اسپورتسکو نووتسکی\" کرواسی گفت : \" من راکیتیچ هستیم و قرار نیست جای کسی را اشغال کنم. از اینکه مردم مرا با ژاوی مقایسه می کنند بسیار خوشحالم اما مثل ژاوی بودن غیر ممکن است. جانشینی او هم کار بسیار دشواریست \"

وی ادامه داد : \" برای شروع لالیگا(مقابل الچه) بی تابم. می خواهم شایستگی هایم را در زمین نشان دهم. بارسلونا بسیار قدرتمند تر از فصل گذشته شده است. همیشه دوست داشتم به  این تیم ملحق شوم. این آرزوی من بود \"

راکیتیچ در مورد مسی و سوارس گفت : \"مسی تفاوتی با سایر بازیکنان ندارد. او به همه کمک می کند. بطور مثال به من برای پیدا کردن آپارتمانی مناسب در بارسلون کمک کرد. در مورد سوارس و کیفیت او صحبت کردن بیهوده است. واضح است که او کیفیت بسیار بالایی دارد. او برای ما اهمیت زیادی دارد و در هر تمرین قابلیت های او را مشاهده می کنیم\"

     
آی اسپورت
2014-08-23 18:11:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر