فهرست
پیش بازی تراکتور - صبا: پایان ماه عسل صمد یا آغاز دردسرهای رسول!
پیش بازی تراکتور - صبا: پایان ماه عسل صمد یا آغاز دردسرهای رسول!

پیش بازی تراکتور - صبا: پایان ماه عسل صمد یا آغاز دردسرهای رسول!

آی اسپورت- بعد از باخت هفته گذشته مقابل پدیده، تماشاگران تبریزی به جز سه امتیاز بازی صبا چیز دیگری نمی خواهند. تراکتوری ها در سه مسابقه اول نمایش قابل قبولی داشتند و هفت امتیاز گرفتند، اما شکست در مشهد استارت حاشیه های این فصل آنان را زد، با این تفاوت که این بار نه از سوی هوادارن شان، بلکه از سوی سرمربی تیم مصاحبه هایی علیه مسئولان باشگاه انجام شد. سال قبل در همین هفته های ابتدایی بود که تراکتوری ها با مجید جلالی به مشکل خوردند و احتمال می رود اگر سرخ پوشان تبریز فردا مقابل صبا خوب ظاهر نشوند، شاهد اتفاقات لیگ گذشته باشیم.

ناراضی های صبا در تراکتور

حامد لک آنقدر در صبا خوب ظاهر شد که به تیم ملی هم رسید، اما در اواخر لیگ دوازدهم این دروزاه بان جوان با هواداران صبا مشکل پیدا کرد، تا جایی که به او فحاشی هم کردند و این قضایا موجب شد لک قم را ترک کند و به تبریز برود. دیگر بازیکنی که سابقه بازی در صبا را دارد ولی فردا او را با پیراهن قرمز خواهیم دید فرید بهزادی کریمی است. وی یکی از بهترین بازیکنان دو فصل اخیر صبا بود ولی پیش از شروع لیگ با مسئولان باشگاهش اختلاف پیدا کرد و وقتی دید صبا به او رضایتنامه نمی دهد خود را سرباز کرد و به تراکتور پیوست. کریمی سه بازی از چهار هفته لیگ به صورت تعویضی به میدان آمده و موفق شده یک پنالتی بگیرد ولی به نظر می رسد خطیبی هنوز قصد ندارد او را جزء یازده نفر اصلی به زمین بفرستد.

تراکتور این فصل دوبار در خانه بازی کرده و توانسته شش امتیاز بگیرد، اما صبایی ها هم در دو مسابقه خارج از خانه شان باختی نداشته اند و می خواهند این روند خوب خود را ادامه دهند. صبا اکنون یک امتیاز بیشتر از حریف خود دارد و علاوه بر آن، نتایج بهتری نیز در دیدارهای رو به رو گرفته است و تنها باخت آن ها در تبریز به فصل 89-88 برمی گردد.

این دو تیم تا کنون 10بار در لیگ مقابل هم صف آرایی کردند که سهم صبایی ها 3 پیروزی بوده که دوتای آن در تبریز رغم خورده و تراکتوری ها نیز 2 بار قمی ها را شکست داده اند و 5 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.

هفته گذشته محمد امین آرام طبع با رفع مصدومیت به جمع شاگردان مرفاوی بازگشت و اکنون که صبا مصدومی ندارد، ممکن است با همان ترکیب بازی با نفت مسجد سلیمان یعنی مهرداد طهماسبی، پیروز قربانی، هادی شکوری، مسعود حق جو، محمد امین آرام طبع، روزبه چشمی، ابوالفضل ابراهیمی، ایوب کلانتری، حسین بادامکی، جلال الدین علی محمدی و احمد حسن زاده مقابل تراکتور قرار گیرد. خطیبی هم احتمالا حامد لک، احمد آل نعمه، خالد شفیعی، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، سامان نریمان جهان، احمد کامدار، فرشاد احمد زاده و لوسیانو ادینیو را به میدان خواهد فرستاد.

     
آی اسپورت
2014-08-23 18:27:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر