فهرست
بازیکن مورد علاقه برانکو، انتخاب اول کی‌روش
بازیکن مورد علاقه برانکو، انتخاب اول کی‌روش

بازیکن مورد علاقه برانکو، انتخاب اول کی‌روش

آی اسپورت - اولین حضور ثابت در ترکیب ایران باعث شد تا پدیده جوان فصل گذشته پرسپولیس به رقیبی جدی برای دو مدعی سرشناس برای ایستادن در پست دفاع راست تبدیل شود. پست دفاع راست تیم ملی در تمام سال‌های گذشته در قرق دو بازیکن سرشناس فوتبال ایران بود که هر یک به تناوب و در بازه زمانی خاص به مهره‌ای ثابت در این پست تبدیل شده بودند. وریا غفوری در جام ملت‌های 2015 نمایش‌های درخشانی داشت و بعد هم نوبت به رامین رضائیان رسید که نام خود را به عنوان مهره اصلی ایران بر سر زبان‌ها بیاندازد و در جام جهانی 2018 به میدان برود.

در شرایطی که هر دو این بازیکنان در فهرست تیم ملی حضور دارند تا شانس رسیدن به جام ملت‌های 2019 امارات را داشته باشند اما حالا با ورود پدیده فصل گذشته پرسپولیس و جوان اول این روزهای دیناموزاگرب در لیگ کرواسی همه نگاه‌ها به صادق محرمی معطوف شده است چون تمامی شواهد از اعتماد کی‌روش به این بازیکن برای ایستادن در این پست کلیدی حکایت دارد.

صادق محرمی بعد از حضور چند دقیقه‌ای در بازی با ازبکستان عصر دیروز در مصاف با بولیوی اولین تجربه ملی خود در ورزشگاه آزادی را پشت سر گذاشت. ورزشگاهی که این بازیکن 21 ساله با پیراهن پرسپولیس و با اعتماد برانکو نقشی غیرقابل انکار در موفقیت‌های سرخپوشان ایفا کرد تا نوید ظهور پدیده‌ای جدید در سازمان دفاعی فوتبال ایران را بدهد.

مدافع این روزهای دیناموزاگرب مقابل بولیوی یکی از بهترین‌های ایران بود. نمایشی که ثابت کرد روند رو به رشد این بازیکن همچنان ادامه دارد و قطعا با این روند صادق یکی از مهره‌هایی است که کارلوس کی‌روش برای جام ملت‌های آسیا حساب خاصی روی درخشش او باز کرده تا رفت و برگشت‌ها همین طور قدرت عبور از یار مستقیم در جدال‌های تک به تک با سانترها و بازیخوانی هوشمندانه او زمینه برای گلزنی مهاجمان در کناره‌ها را فراهم کند.

فوتبالی

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-10-17 16:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
***
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
محرمی وقتی تو پرسپولیس هم بود عالی بود و 5 بار تو تیم منتخب اسیا قرار گرفت و پاداش تنها گذاشتن پرسپولیس دعوت به تیم ملی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر