فهرست
خبرخوب برای منصوریان: روزبه به السد می‌رسد
خبرخوب برای منصوریان: روزبه به السد می‌رسد

خبرخوب برای منصوریان: روزبه به السد می‌رسد

آی اسپورت - تمرین‌های روزبه چشمی در روزهای اخیر شدیدتر شده و این بازیکن آرام آرام آماده حضور در ترکیب اصلی استقلال می‌شود. این بازیکن به لحاظ پزشکی هم تمام مجوزهای لازم را برای ورود به ترکیب استقلال دارد و تنها مساله تقویت عضلات است که چشمی در حال انجام تمرینات مناسب است تا به لحاظ بدنی خود را آماده و مهیا کند. زمانی که برای بازگشت روزبه چشمی تعیین کرده‌اند هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما دکتر امین نوروزی، پزشک باشگاه استقلال تاکید دارد که این بازیکن تحت هر شرایطی در تقابل استقلال با السد قطر دیده خواهد شد.

دکتر نوروزی در این باره می‌گوید: «چشمی مراحل تمرینی را خوب پشت سر می‌گذارد و شرایطش خوب است. روز گذشته به تمرین استقلال رفتم و دقایقی به طور اختصاصی با روزبه کار کردم. روزبه با انگیزه است و اگر اتفاق خاصی نیفتد می‌تواند در بازی با السد برای استقلال بازی کند.»

اظهارات دکتر نوروزی نشان می‌دهد که چشمی به مراحل پایانی آماده سازی نزدیک می‌شود. خبری مسرت بخش برای منصوریان که در بازی مهم با السد قطر از این بازیکن بهره بگیرد. چشمی تا وقتی در ترکیب استقلال بود، کار تخریب بازی حریف به نحو احسن انجام می‌شد. با توجه به اینکه تیم السد تیمی فانتزی است و از ژاوی در خط میانی‌اش بهره می‌برد، حضور چشمی می‌تواند استقلال را با قوام بیشتری راهی میدان سخت بازی با السد کند. البته بازی گرفتن از چشمی در ترکیب اصلی استقلال منوط به حضور مدام او در بازی‌های آتی است و سرمربی استقلال باید تا قبل از آن بازی بزرگ چشمی را به دفعات در ترکیب استقلال بازی دهد تا این بازیکن برای رویارویی با السد آماده باشد. این دیدار برای آبی‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و برتری در آن جایگاه منصوریان را هم در استقلال محکم می‌کند.

 

ایران ورزشی

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-01 11:31:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر