فهرست
سخت‌ترين بازی خانواده زيدان
سخت‌ترين بازی خانواده زيدان

سخت‌ترين بازی خانواده زيدان

آی‌اسپورت- در روزهای گذشته خانواده زیدان استرس و هیجان زیادی برای بازی رئال در هفته ششم لالیگا دارند. رئال‌مادرید در هفته ششم نه بازی ال‌كلاسیكو را برگزار خواهد كرد و نه در شهرآورد شهر مادرید به میدان خواهد رفت اما این مصاف، دیداری حساس دست‌كم برای خانواده زیدان است: مصاف با آلاوس. دلیل این حساسیت چیست؟

در این بازی زین‌الدین زیدان به عنوان سرمربی تیم مادریدی، تیمش را مقابل آلاوسی به میدان خواهد فرستاد كه پسرش انزو در آن تیم توپ می‌زند.این درحالی است كه انزو بعد از انتقالش به تیم پایه‌ای رئال‌مادرید، به آلاوس رفت. جالب اینجاست كه لوكا زیدان پسر دیگر زیزو هم به عنوان دروازه‌بان سوم مادریدی در این بازی حضور خواهد داشت و از همین رو این مصاف، مصافی جذاب و جالب توجه برای خانواده زیدان خواهد بود.

البته نتایج كسب شده توسط دو تیم رئال‌مادرید و آلاوس در هفته‌های گذشته، كار را برای هر دو تیم سخت كرده و از همین رو، حساسیت این دوئل بیشتر خواهد شد. هیچ یك از دو تیم، با خیالی راحت به مصاف حریف نمی‌روند و می‌دانند كه در چمن ورزشگاه مندسوروسا، یك نبرد واقعی در جریان خواهد بود. آلاوس انزو، درهر5 بازی ابتدایی‌‌اش دراین فصل لالیگا بازنده بوده و حتی نتوانسته به یك گل برسد و 8 گل هم دریافت كرده. آنها كه فصل گذشته، فصلی فوق‌‌‌العاده را سپری كردند، در شرایط بسیار بحرانی و سختی به سر می‌برند.

از سوی دیگر، اوضاع برای زیزو و شاگردانش هم چندان مساعد نیست و باخت مقابل بتیس، باعث شده تا آنها به هر سه امتیاز مصاف با آلاوس نیاز مبرمی داشته باشند. آنها در 5 هفته ابتدایی لالیگا، در سه بازی خانگی امتیاز از دست داده‌اند و حالا 7 امتیاز با بارسای صدرنشین فاصله دارند و در شرایطی كه كاملاً تشنه برد هستند، به ویتوریا سفر می‌كنند.

به زودی پدر و پسر، در زمین چمن با هم روبه‌رو خواهند شد و این رویارویی در حالی است كه زیزو امیدوار است تا رئال برنده این بازی شود و انزو در انتظار كسب نتیجه با آلاوس است. ازهمین رو این بازی، یك بازی حساس و عجیب برای خانواده زیدان خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2017-09-23 17:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر