فهرست
پیش بازی ساندرلند - منچستریونایتد؛ فرصت جبران
پیش بازی ساندرلند - منچستریونایتد؛ فرصت جبران

پیش بازی ساندرلند - منچستریونایتد؛ فرصت جبران

آی اسپورت- منچستریونایتد امروز در استادیوم لایت و در اولین بازی خارج از خانه ی خود به مصاف ساندرلند خواهد رفت.

منچستریونایتد؛ بازگشت رابین در غیاب اره را و فلینی

رابین فن پرسی که پس از جام جهانی، استراحت داده شده بود، امروز به ترکیب یونایتد بازخواهد گشت و اولین حضورش تحت هدایت لوئیس فن خار در منچستریونایتد را تجربه خواهد کرد.

فصل گذشته یونایتد در رتبه هفتم لیگ را به پایان رساند و این فصل، با اضافه شدن آندر اره‌را ، مارکوس روخو و لوک شاو، قصد دارد حداقل سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. همچنین منابع معتبر حاکی از توافق  شیاطین سرخ  با رئال مادرید برای انتقال آنخل دی‌ماریا هستند.

یونایتد در اولین بازی خود در لیگ مقابل سوانسی سیتی 2-1 در خانه شکست خورد و حالا امیدوار است با بازگشت فن پرسی بتواند اولین پیروزی خود درفصل جدید را به دست آورد. اره‌را، فلینی و خسه لینگارد، مصدومان یونایتد هستند که نمی‌توانند در بازی امروز تیم را همراهی کنند.همچنین مارکوس روخو نیز از لحاظ قانونی هنوز شرایط بازی کردن برای یونایتد را ندارد.

ساندرلند؛ گربه سیاه یونایتد در فصل گذشته

نتایج فصل گذشته این دو تیم کاملا به نفع ساندرلند است. فصل گذشته، آنا در لیگ کاپ در ضربات پنالتی یونایتد را شکست دادند و پس از آن ، در حالی که رایان گیگز برای بار دوم روی نیمکت یونایتد می‌نشست، موفق شدند 1-0 شیاطین سرخ را شکست دهند. همچنین آنها بدین ترتیب از سقوط به چمپیون شیپ جلوگیری کردند و در لیگ برتر ماندند. با وجود پیروزی های اخیر ساندرلند مقابل یونایتد، 17 سال است که آنها موفق نشدند در خانه، شیاطین را شکست دهند. امانوئل جیاکرینی نیز تنها غایب ساندرلند خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-08-24 11:22:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر