فهرست
جرارد: بارکلی، شاو و استرلینگ آینده دار ترین بازیکنان انگلیس هستند
جرارد: بارکلی، شاو و استرلینگ آینده دار ترین بازیکنان انگلیس هستند

جرارد: بارکلی، شاو و استرلینگ آینده دار ترین بازیکنان انگلیس هستند

آی اسپورت- استیون جرارد کاپیتان لیورپول عنوان کرد که راس بارکلی، لوک شاو و رحیم استرلینگ، 3 بازیکن جوانی هستند که آینده درخشانی در تیم ملی انگلیس خواهند داشت.

جرارد کاپیتان انگلیس در جام جهانی بود که البته عملکرد خوبی نداشتند و با دو شکست و یک تساوی، درمرحله گروهی حذف شدند. پس از جام جهانی نیز جرارد از تیم ملی خداحافظی کرد و کاپیتانی به وین رونی رسید.

حال جرارد در یادداشتی در دیلی میل، به تمجید از 3 ستاره آینده دار انگلیس پرداخته است.


\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14088628043.jpg\"


راس بارکلی

او پتانسیل کلاس جهانی شدن را دارد. از روزی که در رده بزرگسالان شروع به بازی کردن کرد، از او خوشم آمد. او قدرتمند، متعادل، تکنیکی و انعطاف پذیر است. همچنین انسان خون گرمی است.\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14088628042.jpg\"


لوک شاو

چندین بازی او را در زیر 21 ساله ها دیده بودم و انگار یک مرد در بازی بچه ها حضور داشت. او دفاع چپی قدرتمند و سریع است که در کارهای دفاعی بسیار خوب شرکت می‌کند. برای 10 سال آینده، مدافع چپ منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس خواهد بود


\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14088628041.jpg\"


رحیم استرلینگ

از لحاظ جسمانی خیلی بزرگ نیست ولی مثل چمبرلین، هیچ وقت توپ را رها نمی‌کند و سرعتش مثل برق است. گل‌ها و پاس‌گلهایی که می‌بینید در لیورپول می‌دهد، به زودی در پیراهن انگلیس آنها را انجام خواهد داد. او و بارکلی از کاندید‌های اول پیوستن به باشگاه 100 تایی ها هستند.

     
آی اسپورت
2014-08-24 11:21:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر