فهرست
اتفاق عجیب؛ به مو، کونته و ونگر رای ندادند؟
اتفاق عجیب؛ به مو، کونته و ونگر رای ندادند؟

اتفاق عجیب؛ به مو، کونته و ونگر رای ندادند؟

آی اسپورت - روز دوشنبه مراسم بهترین های فیفا در سال ۲۰۱۶ برگزار شد و طی این مراسم در بخش بهترین مربی سال ۲۰۱۶، کلودیو رانیری سرمربی لسترسیتی که موفق شد تیمش را در فصل قبل لیگ برتر به قهرمانی برساند، به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد.

او در حالی این جایگاه را به دست آورد که رقیبان سرسختی همچون سانتوش سرمربی پرتغال و زیدان سرمربی رئال مادرید را در کنار خود می دید. اما حالا بعد از مشخص شدن آرا، یک موضوع جالب توجه پیش آمده و آن این است که هیچ یک از کاپیتان ها، سرمربیان و اصحاب رسانه کشورهای مختلف، مورینیو، کونته و ونگر را در لیست سه نفره خود قرار نداده اند.

هر فرد در این رای گیری می توانست به سه نفر رای دهد که نفر اول، ۵ امتیاز می گرفت، نفر دوم سه امتیاز و نفر سوم، یک امتیاز. اما هیچ فردی در جهان به این سه سرمربی سرشناس رای نداده است. در این رای گیری، رانیری با ۲۲،۶% آرا، اول شد، زیدان با ۱۶،۵۶% آرا دوم شد و فرناندو سانتوش سرمربی تیم ملی پرتغال، با ۱۶،۲۴% آرا سوم شد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-01-10 10:44:00
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۲
اين عاليه، اين موضوع يعني اينكه راي دهندگان بحث تعصب يا طرفداري رو تو انتخابشون دخيل نكردند. اخه واقعاً با خه توجيهي مورينيو يا ونگر بايد جزو 3 مربي برتر دنيا در سال 2016 باشه؟
حالا كونته با كمي ارفاق ميتونست جزو 3 انتخاب بعضي ها باشه به خاطر بازي خوب ايتاليا در يورو و چلسي در ليگ برتر اما واقعا مورينيو و ونگر خيلي تعطيل بودند سال گذشته. مورينيو كه كلاً نصف سال رو تيم نداشت اون نصفه اش هم فقط داشت با منچستر امتياز از دست ميداد.
۱ ۱
بهراد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۱
,واقعا چه جور آدمی به ونگر یا مورینیو میتونه بگه تعطیل؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر