فهرست
پاسکاری مذاکره با انصاری فرد بین دایی و رحیمی
پاسکاری مذاکره با انصاری فرد بین دایی و رحیمی

پاسکاری مذاکره با انصاری فرد بین دایی و رحیمی

آی اسپورت – هر چند  ظاهرا قرار نیست رضا نوروزی از لیست پرسپولیس خارج شود اما گفته می شود باشگاه و علی دایی قرار است  یک مهاجم ششدانگ به خط حمله خود اضافه کنند و فعلا گزینه مورد نظر کسی نیست جز کریم انصاری فرد که ظاهرا رباطه خوبی با علی دایی ندارد.

انصاری فرد چند روزی است در اروپا بسر می برد و دنبال این است ه در اسپانیا یا آلمان تیم پیدا کند  اما  پرسپولیس هم رو ی این بازیکن نظر دارد بخصوص حالا که همبازیان سابق کریم در پرسپولیس به دایی و مسوولان باشگاه گفته اند این مهاجم ملی پوش را  به خدمت بگیرد.

این مساله ابتدا در حد شایعه مطرح شد اما پرسپولیس کریم را می خواهد  و دایی و رحیمی هم هیچ کدام در حرف هایشان مساله تمایل به حضور این بازیکن در تیم شان را تکذیب نکرده اند.با این  وجود موضوع عجیب در  مصاحبه های سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس پاسکاری مذاکره با این بازیکن بین آنهاست بطوری که دایی می گوید  بدون در جریان قرار دادن رحیمی با انصاری فرد مذاکره نمی کند و رحیمی هم معتقد است این کار فقط از طریق دایی پیگیری خواهد شد و او هیچ نقشی در این  داستان ایفا نمی کند.
به هر حال حتی اگر دایی برای مذاکره با کریم از آقای مدیر عامل اجازه بگیرد حضور آقای گل لیگ برتر در پرسپولیس کاردشواری خواهد بود چرا که او می خواهد تا آخرین لحظه برای پیوستن به یک تیم اروپایی تلاش کند
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-24 13:40:14
نظر دهید
۱ نظر
مجید
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۸
اینکه قرار بود بره اروپا بازی کنه !! ممد مایلی کجایی که دست پرورده هایت را نمیخواهند! پس ببینید کی روش بزرگ با کی ها رفته بود به جنگ مسی و ... مثل این میمونه پراید را ببری اروپا بگی اون ماشین هایی که سوار میشوید ماشین نیست که ! لذت رانندگی را با پراید تجربه کنید!! در ضمن ایمنی فراموش شد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر