فهرست
مکانی: حاشیه سازها به جایگاه دایی چشم دارند/ در بهترین شرایط فنی و بدنی هستم
مکانی: حاشیه سازها به جایگاه دایی چشم دارند/ در بهترین شرایط فنی و بدنی هستم

مکانی: حاشیه سازها به جایگاه دایی چشم دارند/ در بهترین شرایط فنی و بدنی هستم

آی اسپورت -  بعد از حضور ثابت در اولین دیدار فصل پرسپولیس، سوشا مکانی در سه دیدار بعدی تیمش نیمکت نشین شد. این گلر پرحاشیه فعلا اعتراضی به این نیمکت نشینی ندارد و خود را آماده کمک به پرسپولیس در هر مقطعی می داند. 

سوشا مکانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس،‌در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دیدار فردا مقابل پدیده خراسان گفت: در این روزها عده‌ای دوست دارند شرایط را به گونه‌ای جلوه دهند که شرایط پرسپولیس خوب نیست که در 4هفته اخیر نتوانسته‌ایم نتایج قابل قبولی کسب کنیم و به همین دلیل خیلی‌ها دوست دارند بگویند شرایط پرسپولیس خوب نیست اما واقعیت این است که من در تیم شرایط بدی نمی‌بینم و هر کسی سعی می‌کند کارش را انجام دهد.

وی ادامه داد: کادر فنی پرسپولیس بعد از بازی با ملوان روحیه خوبی به بازیکنان تزریق کرده و با این شرایط بعید می‌دانم نتوانیم از پس پدیده برآییم. با برد مقابل پدیده تا حدودی می‌توانیم شرایط‌مان را بهبود ببخشیم و روند صعودی خوبی را آغاز کنیم.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره پدیده حریف فردای سرخ‌پوشان در هفته پنجم لیگ برتر هم اظهار داشت: لیگ بالا پایین زیاد دارد و شاید عده‌ای از تیم‌ها در اول فصل خوب نتیجه بگیرند اما در آخر به لیگ یک سقوط کنند و شاید هم تیم‌های 5 هفته اول خوب نباشند اما در پایان آنها قهرمان لیگ شوند.

وی افزود: نمی‌توان با 4-5 بازی و نباختن یک تیم تیمی را ارزیابی کنیم و کادر فنی باید برای هر بازی تدابیر خاصی داشته باشد و فکر می‌کنم هر تیمی که بتواند از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند سه امتیاز پیش رو را خواهد برد که امیدوارم با برد فردا مقابل پدیده در ادامه لیگ موفق‌تر باشیم.

مکانی در خصوص وضعیت بدنی خودش برای بازی فردا و اینکه آیا او در ترکیب اصلی برای پرسپولیس به میدان می‌رود یا نه، تصریح کرد:‌دوست ندارم درباره ارنج تیم حرف بزنم اما من به عنوان یک بازیکن همیشه آماده هستم و کار خودم را انجام می‌دهم و در حال حاضر در بهترین شرایط بدنی و فنی قرار دارم و خوشبختانه آنقدر توانایی دارم که بتوانم با مشکلات زندگی ورزشی‌ام کنار بیایم. من اعتماد به نفس و پشتکار دارم و با تکیه بر همین‌ها اطمینان دارم که شرایط خوبی در زندگی ورزشی‌ام خواهم داشت. به حرف و حدیث‌هایی که درباره‌ام درست می‌شود کاری ندارم چرا که این حرف‌ها برایم جایگاه ندارد.

وی در خصوص حرف و حدیث‌ها و شایعاتی که از آن نام می‌برد، اظهار داشت: حول و حوش تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس و استقلال همیشه حاشیه وجود دارد و برای من هم این حرف‌ها مطرح می‌شود که از فولاد رفته‌ام و چرا در پرسپولیس نیمکت‌نشین هستم اما این حرف‌ها برای من مهم نیست و وظیفه من خوب تمرین کردن است چرا که اگر بازیکنان آماده باشند کادر فنی هم برای چیدن ترکیب دست بازتری دارد اگر در پرسپولیس از من استفاده شود با همه وجود بازی می‌کنم و اگر نیمکت‌نشین هم باشم راضی هستم و برای موفقیت تیم دعا خواهم کرد. برای من همین که کادر فنی از من رضایت داشته باشد کافی است.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه چرا در حالی که تنها 4 هفته از لیگ سپری شده اما برای پرسپولیس حاشیه درست می‌شود، گفت: من نظرم را می‌گویم و به نظرم چشم داشتن به جایگاه کادر فنی باعث شده تا برای ما این همه حاشیه درست شود اما با مدیریت دایی مشکلات حل شدنی است همانطور که سال قبل هم پرسپولیس مشکلات زیادی داشت اما تا مرز قهرمانی پیش رفت و من به عنوان یک پرسپولیسی می‌گویم کسی نمی‌تواند برای ما حاشیه درست کند. مطمئن باشید با برد مقابل پدیده بهتر می‌شویم و اختلاف اندک‌مان با صدر جدول را به زودی پر خواهیم کرد.

وی درباره مصدومیت رباط صلیبی رضا نوروزی و اینکه بدشانسی‌ها چه زمانی دست از سر پرسپولیس برمی‌دارد، اظهار داشت: رضا نوروزی مهاجمی است که نیاز به تعریف من ندارد و چه به او هم بازی بودم وچه روبرویم بازی کرده همیشه اعتقاد داشت که او یکی از سه مهاجم برتر فوتبال ایران است اما مصدومیت برای هر فوتبالیستی پیش می‌آید و خود من هم تجربه چنین مصدومیتی را در هفته‌های اول داشته‌ام.

مکانی در پایان گفت: وقتی یک بازیکن به تیمی می‌رود با هزار امید و آرزو وارد آن باشگاه می‌شود تا خودش را نشان دهد و به همین دلیل هضم چنین اتفاقی سخت است اما مطمئن باشید نوروزی محکم‌تر از قبل برمی‌گردد و همانطور که بعد از مصدومیت در دو بازی اول برای نفت تهران گل زد باز هم او را با انگیزه در پرسپولیس خواهیم دید.

-

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-24 14:38:49
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
حالا جالبه امثال ممد توهم و درخشان که سابقه سقوط داره داره حاشیه سازی می کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر