فهرست
چه کسی نکو را از پیکان دور کرد؟
چه کسی نکو را از پیکان دور کرد؟

چه کسی نکو را از پیکان دور کرد؟

آی اسپورت - بعد از مذاکرات متعدد و حضور جواد نکونام و یحیی گل‌محمدی در جلسه هیات‌مدیره هفته گذشته باشگاه پیکان، درنهایت مسئولان این باشگاه صنعتی با نکونام به توافق رسیدند و روز چهارشنبه این توافق صورت گرفت تا نکونام جایگزین جلالی در تیم پیکان شود. حتی نکونام که در نیم‌فصل اول، سرمربی نساجی مازندران بود، صبح پنجشنبه در تمرین این تیم حضور پیدا کرد و نظاره‌گر عملکرد پیکانی‌ها شد. بعد از آن اعلام شد نکونام شنبه تیم پیکان را تمرین خواهد داد و حتی صحبت‌هایی مبنی‌بر انتخاب دستیاران او در پیکان مطرح شد اما در این بین، بحث موافقت باشگاه نساجی نیز به میان آمد؛ چراکه نکونام قراردادی با این باشگاه امضا کرده بود و برای فسخ قرارداد باید رضایت مسئولان این باشگاه قائمشهری را جلب می‌کرد اما در این امر ناموفق بود.

دردسر قرارداد سه‌ساله

نکونام با نساجی قائمشهر قراردادی سه‌ساله داشت که تنها نیم‌فصل آن سپری شده بود و این درحالی است که طبق اخبار و اطلاعاتی که از قائمشهر به دست آمده، نکونام بخش قابل‌توجهی از قرارداد خود را از نساجی تا نیم‌فصل گرفته بود اما در قرارداد نکونام بندی وجود داشت که او برای فسخ یک‌طرفه باید ضرر و زیان باشگاه نساجی را پرداخت می‌کرد. از طرف دیگر، مسئولان باشگاه نساجی زیر بار فسخ قرارداد با نکونام نرفتند و این موضوع باعث شد حضور او در تیم پیکان با اما و اگرهای زیادی روبه‌رو شود. صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی رسما در مصاحبه‌ای اعلام کرد نکونام قراردادش را با نساجی فسخ نکرده و با این شرایط نمی‌تواند به تیم پیکان بپیوندد.

مدیران پیکان یحیی را می‌خواهند؟

گفته می‌شود یکی از مسئولان عالی‌رتبه گروه صنعتی ایران‌خودرو علاقه‌ای به حضور نکونام در تیم پیکان نداشت و مذاکراتی را با یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پدیده که او هم از شرایط باشگاهش در مشهد راضی نیست، انجام داد اما حضور گل‌محمدی در پیکان هم منوط‌به مشخص‌شدن وضعیت قراردادش با پدیده است؛ چراکه گل‌محمدی اعلام کرده بود درصورتی که مالکیت باشگاه پدیده به بخش خصوصی واگذار و مشکلات مالی حل نشود، او هم به تیم پدیده بازنخواهد گشت و مسئولان پیکان با استناد به همین نارضایتی به دنبال جذب گل‌محمدی رفتند. او همچنان در تمرینات پدیده حضور ندارد.

 

تکرار یک اتفاق!

نکته جالب‌تر اینکه نکونام پس از جدایی از استقلال قصد داشت در آخرین سال حضورش در میادین فوتبال به‌عنوان بازیکن به تیم پیکان بپیوندد اما شنیده‌ها حاکی از این است که همان زمان هم به دلیل مشابهی نتوانست به تیم پیکان برود و به اجبار تیم سایپا را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد.

فعلا بیرون از گود

حالا همه منتظر واکنش نکونام به وقایع رخ داده هستند. شاید او خیلی صریح‌تر از پشت‌پرده‌ها بگوید. او قصد ندارد به نساجی برگردد و در دقیقه 90، حضورش در پیکان هم منتفی شده که ممکن است به بیرون‌ماندن او از لیگ منجر شود.

فرهیختگان

۱۰    
آی اسپورت
2018-12-30 10:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر