فهرست
گزارش روز:لئو مسی و چالش جدید پیش رو
گزارش روز:لئو مسی و چالش جدید پیش رو

گزارش روز:لئو مسی و چالش جدید پیش رو

آی اسپورت - پس از پشت سر گذاشتن یک فصل توام با ناکامی با بارسلونا، مسی در جام جهانی توانست گوشه ای از نمایش های درخشان سال های گذشته خود را نشان دهد و حالا امشب و از بازی با الچه همه منتظر ظهور یک لئو مسی جدید هستند.

همان مسی دو سال پیش که با گلزنی های پیاپی خود چشم ها را خیره می کرد و رای دهندگان به توپ طلا را مجاب به انتخاب نام خودش می کرد.

مسی در این تابستان یک بار و در جام خوان گامپر برای بارسا به میدان رفته است. در همان دقایقی که در زمین حضور داشت؛ بار دیگر همان مسی خطرناک گذشته بود که هر لحظه بوی گل می داد.

حرص و جوش او در زمین، سرعت بالایش ، اضافه شدن سریع به حملات و مهمتر از همه در خدمت تیم بودن و پاس های فوق العاده اش، علاقمندان به بارسا را بسیار امیدوار کرد.

او را در این مدت در زمین تمرین بارسلونا بسیار با روحیه و جدی و شاد دیده ایم . خیلی ها این مساله را ناشی از جو مناسبی می دانند که لوئیس انریکه در بارسا بوجود آورده و روحیه فعلی مسی را ناشی از فضای مساعد این روزهای بارسا می دانند. یک بارسای جدید با ایده هایی نو .

لئو چشم به آینده دارد. با توجه به سن مناسب او و تجربه فراوانی که دارد می توان امیدوار بود که با توجه به روحیه بالای فعلیش که علاوه بر نقش موثر انریکه، می تواند بخاطر جام جهانی خوبی باشد که پشت سر گذاشته، یکی از بهترین فصول او را شاهد باشیم.

مسی توانسته است فصل کابوس بار 2013-2014 را فراموش کرده و از لحاظ ذهنی و روحی خودش را آماده یک چالش جدید کند.

در صورتی که مشکلات فیزیکی و مصدومیت همچون فصل قبل گریبان او را نگیرد؛ می توان به صراحت گفت مسی برای رویارویی با این چالش جدید، آماده تر از همیشه است.

موندودپورتیوو

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-24 15:52:30
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۴
نمى دونم انریکه چطور مربیه هستش ، ولى جو بارسلونا رو بسیار پر نشاط و با روحیه کرده و مطمئنم بارسلوناى امسال یه بارسلوناى خطرناکه به تبع با مسیه خطرناک ترى
شهین
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۷
کنیگ لئو نشون میده که بهترینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر