فهرست
آنچلوتی:دی ماریا از ما خداحافظی کرد/ رونالدو برای بازی با کوردوبا مشکلی ندارد
آنچلوتی:دی ماریا از ما خداحافظی کرد/ رونالدو برای بازی با کوردوبا مشکلی ندارد

آنچلوتی:دی ماریا از ما خداحافظی کرد/ رونالدو برای بازی با کوردوبا مشکلی ندارد

آی اسپورت - رئال مادرید فردا اولین بازی خود در لالیگا را در شرایطی مقابل کوردوبا برگزار می کند که فضای این تیم، تحت تاثیر شکست مقابل اتلتیکو و خداحافظی دی ماریا از این تیم، چندان مثبت به نظر نمی آید.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری پیش از این بازی گفت :


کریس رونالدو

کریس برای بازی فردا مشکلی ندارد. او در این چند روز بصورت اختصاصی تمرین کرده و مصدومیتش برطرف شده است. در ضمن، او تمام هفته بعد را برای تمرین کردن وقت دارد.


دی ماریا

او امروز با ما تمرین نکرد. هرچند رسمی نیست اما تقریبا می توانیم او را رفتنی بدانیم.باید از او بخاطر تمام زحماتی که برای باشگاه کشید؛ تشکر کنیم.شخصا ارتباط بسیار خوبی با او داشتم.نمایش های او برای رئال فوق العاده بود.این تصمیم شخصی اوست. باشگاه برای حفظ او تلاش هایش را کرد. با این وجود برای او آرزوی موفقیت می کنم


لالیگا

برای شروع فصل جدید بسیار هیجان زده ایم.نسبت به فصل گذشته بهتر شده ایم.فصل دشواری خواهد بود. تیم های بزرگی در این رقابت هیجان انگیز حضور دارند.


معضل دروازه بانی

نمی گویم فردا چه کسی درون دروازه می ایستد


مقایسه مجموعه فعلی با مجموعه فصل گذشته

خرید های جدید به ما شخصیت متفاوتی داده اند. شور و هیجان جدیدی به تیم ما تزریق شده است. همچنین کیفیت ما را بالاتر برده اند. خط میانی ما تصمین شده است و در این منطقه بازیکنی از جمع ما جدا نخواهد شد. حتی ایسکو و خامس هم می توانند در این منطقه بازی کنند. کروس،ژابی و ایارا را داریم و همچنین خدیرا را که با ما ادامه خواهد داد


فقرگل

مشکلی نیست. تیم از این بابت ضعفی ندارد. در دفاع خوب هستیم و در حمله سریع. گل های ما هم از راه می رسند


خدیرا

او در رئال می ماند و از این بابت خوشحال است. سامی برای ما بازیکن مهمی است


ترجمه:رضا سیف


     
آی اسپورت
2014-08-24 16:08:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر