فهرست
گزارش روز:افت بنزما و نیاز رئال به جذب یک مهاجم جدید
گزارش روز:افت بنزما و نیاز رئال به جذب یک مهاجم جدید

گزارش روز:افت بنزما و نیاز رئال به جذب یک مهاجم جدید

آی اسپورت - بسیاری از کارشناسان، بنزما را یکی از مقصرین ناکامی رئال در سوپرجام اسپانیا می دانند . بازیکنی که در تمام 180 دقیقه مصاف این تیم در دربی نتوانست حتی یک موقعیت خطرناک روی دروازه اتلتیکو را موجب شود و تنها یک شوت خارج از چهارچوب را به نام خود ثبت کرد.

با این وجود آنچلوتی در نشست خبری پس از بازی به دفاع از مهاجم خود پرداخت و اعلام داشت که هیچ مهاجمی به رئال اضافه نخواهد شد. وی گفته بود:\"از بنزما بسیار راضی هستم و نیاز نیست تا مهاجم جدیدی به جمع ما اضافه شود\"

اما این همه ماجرا نیست. از درون باشگاه رئال خبر می رسد که مدیران این باشگاه به دنبال آوردن یک مهاجم جدید به این تیم هستند چرا که برعکس مربی خود معتقدند که رئال در این منظقه نیاز به تقویت شدن دارد و بنزما به عنوان تنها مهاجم مرکزی حال حاضر رئال،احتیاج به یک رقیب جدی دارد.

این تصمیم مدیران رئال چندان هم عجیب نیست. بنزما در 4 ماه اخیر و در 15 بازی گذشته تنها یک گل برای رئال به ثمر رسانده است.

در صورتی که رئال مهاجمی جذب نکند و در صورت مصدومیت احتمالی بنزما، آنچلوتی دو راه بیشتر ندارد. یا فقط باید با یک \"9 کاذب\" بازی کند یا اینکه از سیستم 2-4-4 استفاده کرده و بیل و رونالدو را به عنوان دو مهاجم خود بکار بگیرد.همان کاری که در چندین مقطع از فصل گذشته انجام داده بود.


منبع : as

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-24 16:35:31
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۳
خسه برگرده بهترین گزینه خودشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر