فهرست
دایی: از فردا پرسپولیس دیگری را می‌بینید/ وقتم را درگیر امثال مایلی کهن نمی‌کنم/ آدمی نیستم که به زور جایی بمانم
دایی: از فردا پرسپولیس دیگری را می‌بینید/ وقتم را درگیر امثال مایلی کهن نمی‌کنم/ آدمی نیستم که به زور جایی بمانم

دایی: از فردا پرسپولیس دیگری را می‌بینید/ وقتم را درگیر امثال مایلی کهن نمی‌کنم/ آدمی نیستم که به زور جایی بمانم

آی اسپورت- سرمربی تیم پرسپولیس صحبت های امیدوار کننده ای بر زبان آورد. علی دایی، در نشست خبری پیش از بازی با پدیده اظهار داشت: فردا برای ما یک بازی بزرگ است و متاسفانه با توجه به نتایجی که کسب کرده‌ایم و امتیازهایی که از دست داده‌ایم حتما باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و حق اشتباه نداریم.

وی ادامه داد: در دیدارهای گذشته پیش از آنکه تیم حریف در مقابل ما برتر باشد و پیروزی را از آن خود کرده باشد ما اشتباه‌های عدیده‌ای داشتیم و با توجه به اشتباه‌هایمان سبب شدیم که حریفان به گل برسند.

دایی درباره تیم پدیده خاطرنشان کرد:‌ پدیده از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده است. آنها تیم بسیار خوبی را جمع کرده‌اند و امتیازات مناسبی را در هفته‌های قبلی به دست آورده و مطمئنا فردا دیدار سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت اما قول می‌دهم که از فردا پرسپولیس دیگری را ببینیم چرا که دیگر دوست نداریم طرفداران ما ناراحت باشند و با تمام وجود برای تمام بازی‌های بعدی خود تلاش خواهیم کرد.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه در چند بازی گذشته بدشانسی گریبانگیر این تیم بوده است گفت: در این دیدار نیز علاوه بر پیام صادقیان چهار بازیکن خود را در اختیار نداریم بنابراین می‌توانم بگویم که از 14 نفری که به عنوان بزرگسال در لیست تیم قرار داشتند، پنج نفر از آن‌ها هم‌اکنون با ما نیستند و این موضوع مطمئنا ما را دچار مشکل می‌کند اما از فردا یک پرسپولیس دیگر را خواهیم دید چرا که بچه‌ها اهمیت کار را درک کرده‌اند و با یکدیگر پس از جلسه‌ای که با خود داشتند در این مورد صحبت کرده‌اند.

وی ادامه داد: پرسپولیس در فصل جاری تعدادی از جوانان را در تیم خود دارد که مطمئنا سعی می‌کنیم در آینده از آن‌ها استفاده کنیم اما متاسفانه تا به حال به خاطر مشکلاتی که برایمان پیش آمده نتوانسته‌ایم برنامه‌های خود را اجرا کنیم و امیدواریم بتوانیم از تمامی سرمایه‌های خود در ادامه استفاده کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس همچنین درباره اومانیا مدافع کاستاریکایی ملحق شده به تیم پرسپولیس اظهار کرد: با آمدن اومانیا برخی از مشکلات خط دفاعی ما جبران می‌شود و مطمئنا این بازیکن می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و در آزادی دومین پیروزی‌مان را به دست آوریم.

دایی درباره مصدومیت رضا نوروزی نیز بیان کرد: متاسفانه ما در این پست هادی نوروزی را نیز داشتیم که او هم هم‌اکنون مصدوم است. مطمئنا رضا نوروزی داشت به فوتبال برمی‌گشت و روزهای خوبی را پیش رویش می‌دید اما سعی می‌کنیم که جای رضا را پر کنیم و باید بدانیم که عباس‌زاده در فصل قبل در چند بازی پایانی به خوبی به میدان رفت و نمایش مطلوبی داشت.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر صحبت‌های مایلی کهن درخصوص مشکلات پرسپولیس و اینکه مشکلات این تیم تنها با کارت به کارت حل می‌شود تصریح کرد: راجع به این آقا همه چیز مشخص است و همین که قوه قضاییه برای سومین بار ایشان را محکوم می‌کند من دیگر صحبتی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل خیلی راحت است اما باید بدانیم که همواره با سند و مدرک صحبت کنیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: این آقا هر مدت که می‌گذرد یک صحبتی را انجام می‌دهد اما من وقت خودم را راجع به این آقا تلف نمی‌کنم و در مورد صحبت‌های ایشان همان طور که قوه قضاییه تاکنون رسیدگی کرده است از این به بعد هم نسبت به مسئله رسیدگی خواهد کرد.

وی با گلایه از برخی رسانه‌ها عنوان کرد: من از شما هم گله دارم که چنین صحبتی را مطرح می‌کنید و به مسائلی که فوتبال را به حاشیه می‌برند می‌پردازید. این آقا به دلیل حرف‌هایی که زده است تاکنون سه بار محکوم شده و من از این به بعد هم این مسئله را به وکیلم می‌سپارم و خودم را درگیر امثال این آقا نمی‌کنم.

سرمربی پرسپولیس افزود: تنها چیزی که از این صحبت‌ها به گوش می‌رسد این است که می‌خواهند تمرکز ما را به هم بریزند تا نتیجه نگیریم اما مطمئن باشید که از فردا به روزهای خوب‌مان برمی‌گردیم و پرسپولیس دیگری را خواهید دید. ان‌شاءالله لطف خدا شامل حال‌مان می‌شود و نتایج ضعیف‌مان را جبران می‌کنیم.

وی افزود: روزی که می‌بازیم همه از کنارمان می‌روند و انتقاد می‌کنند اما روزی که پیروز می‌شویم همه در کنارمان هستند.

وی درباره صحبت‌های محمد مایلی کهن که گفته بود پرسپولیس نیاز به کارت به کارت کردن دارد گفت: من درباره ایشان صحبت نمی‌کنم. همه می‌توانند به راحتی صحبتی را مطرح کنند. آدمی نیستم که بخواهم به زور در جایی بمانم و خودم را تحمیل کنم. من از پیشکسوتان می‌خواهم اگر مشکلی با علی دایی دارند این مشکل را به پرسپولیس ا نتقال ندهند. ما الان احتیاج به کمک دیگران داریم اما متاسفانه خیلی‌ها به دنبال تخریب هستند.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مصدومیت رضا نوروزی آیا او را از لیست خارج خواهید کرد گفت: رضا بازیکن خوبی است و ما هم فعلا چنین تصمیمی را نداریم. ان‌شاءالله بتواند مصدومیتش برطرف شود و به میادین برگردد.

وی درباره کریم انصاری فرد نیز گفت: شخصا دوست دارم یک مهاجم خوب در نوک حمله داشته باشم. اگر احساس کنم مهاجمانی که الان داریم کمک به ما نکنند شاید از یک مهاجم مثل انصاری فرد استفاده کنم.

علی دایی درباره بازیکن کامرونی که روز گذشته در تمرین پرسپولیس تست داد گفت: این بازیکن کامرونی رزومه خوبی دارد اما داشتن رزومه خوب دلیلی بر خوب بودن نیست شاید او در سال 2008 یکی از بهترین ها بوده اما از آن سال حدود 6 سال می‌گذرد و در حال حاضر شرایطش خوب نبود. خود من شرایط بدنی‌ام از او خیلی بهتر بود. من دوست دارم بازیکنی جذب کنم که به من کمک کند. اگر قرار باشد بازیکنی در سطح این بازیکن کامرونی جذب کنم که در مملکت خودمان چنین بازیکنانی زیادی داریم. دوست ندارم به بازیکنی بی‌دلیل پول بدهیم.

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-08-24 16:29:18
نظر دهید

۱۰ نظر
خراب مورینیو
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
لابی جان داری میری پیش دوستانت .. روباهیان و بابک زنجانی ..... همون بالا سلییات که دیگه نیستن ازت حمایت کنن !!!!!!! ..... دیدنی هست این روزهاااااا ..... حتی از اردبیل هم ادم بیاری کارت درست نمیشه !!!!! .... فقط همونی که " داروغه " بهت گفت رو گوش کن .... " نیش نیش " پرنس جان .... :))))))))))))))))))))))
مایلی کهن
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۶
چی شده مایلی کهن برای بعضی پرسپولیسی ها اخ شده ؟؟؟؟ زمانی که از 11 تا ملی پوش 10 تاش پرسپولیسی بودن مربی همین آقا بود **** همون زمان که لابی توی تیم ملی گل میزد زیر همین اقا بود حالا اخ شده ؟؟؟؟ دایی جان کجای دنیا مربیش اینطور لباس میپوشه ؟؟؟؟ نوک سینه های بیرون زده و شلوار چسبان و بزرگنمایی باسن توی تصاویر تلیوزیونی !!!!!!!!!!!!!! بس کن اون بالا سری راضی نیست بیشتر از این دهن کف کردتو ببینه !!!! اون اداهای مذهبی که پشتش بخور بخور های میلیاردیت جریان داره !!!!! تبریزی ها هم که چند ساله فحش بارونت میکنن اینم از اذری ها !!!!!
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
علی دایی هس عالیییییییییییییییییییییییییییییی..... پاره کرد اس تق لالییییییییییییییییییییییی
رضا. دزفول
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
کیسه کش خف لطفا
علی دایی
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۳
خواهشا راجع به علی اقا اینطوری نظر ندید ... اسطوره ی زنده ی مملکتمونه ... خیلی از خارجیا ایران رو به نام ایشون میشناسن... علی آقا از اونجایی که آدم خیر و دست دیگران رو میگیره مطمئن باشید خدا کمکش میکنه
مشروح
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۴
اگه پرسپولیس هم مثل سپاهان و استقلال سقف رو رعایت نمی کرد الآن وضعش این نبود
شهریار(منتظر روزنامه پژمان راهبر)
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۰
آقای دایی!چه زود!یک هفته ای تیم رو متحول کردی؟!فردا با تخمه و چای و قهوه چه لذتی داره دیدن بازی پرسپولیس رو دیدن!کاش فردا زودتر برسه،تصور کن هلهله پرسپولیس قهرمان،پرسپولیس زلزله..
خراب مورینیو
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۱
اسطوره کسیه که برای مردمش حاضر باشه یه ریال خرج کنه ..... نه کسی که با خون مردمش برج بسازه .... 2 میلیاردی که به زیدان رو نمیدن ! کجای این آدم یه ریال میارزه ؟؟؟ ... به خدا قسم همون روزایی که در جواب آقای گلی و بازی های کنه وارش ! میگفت ... " من مدیون اون بالا سلی و مرلدم !!!" هستم ... میدونستم که داره دندون تیز میکنه برای این روزهایی که میلیارد میلیارد براش پول خورد باشه .. اقای گلیش رو میکوبه تو سر ملت ! به اسم اون بالا سلی !!! .... کاری که خیلی ها هنوز نفهمیدن ! به ربون گرفته ش نگاه نکنین که ما ملت همیشه دلمون برای معلولین میسوزه ... همونایی که بعدا خون ما رو خواهند مکید !!!!!!!!!!!
مجید
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
به عنوان دوستدار استقلال برای دایی عزیز روزهای بهتری آرزو میکنم . به درستی اشاره کرد دیگر به حاشیه کاری ندارد و به وکیلش میسپارد- این یک تصمیم صحیح است بخصوص طرف مقابلش اگر ادمی مثل مایلی کهن باشد که از نرم های اخلاقی بسیار دور هست اما اگر دایی کنترل بیشتری روی خود در حین بازی هم داشته باشد قطعا با تمرکزبهترتصمیمات صحیح تر هم برای تیم خودش خواهد گرفت اگر دایی قدر خودش را بیشتر بداند. راستی بدون پرسپولیس سرحال لیگ هم خیلی حال نمیدهد
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
یعنی ممکنه یک هفته ای این تیم بی برنامه و داغون تیم بشه؟اگه با جلسه گزاشتن بازیکنا با خودشون میشه تیم درست کرد پس شما چکاره ای آقای دایی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر